SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego ACTIVLAB ( ustalenia str 64)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego ACTIVLAB


Link do regulaminu
http://62.111.156.90/activlab/forum/Zawody/2013/Regulamin Ligi Wielokrotnego Wyciskania.pdf










Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-08-29 20:24:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 238
Ciężko jest z tym wielokrotnym wyciskaniem Koondzioo. Tak się skatowałem, że od paru dni mam gorączkę ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Może zacznijmy od propozycji obciążeń na których będziemy współzawodniczyć. Dla kobiet proponuję np. 40%CC,50%CC,25kg Open,30kg Open.Dla mężczyzn np. 50%CC,CC,60kg Open,50kg Open,100kg/ale wprowadził bym podział na wagę lekką do 90kg i ciężką powyżej 90kg/.
Następnie jakie miasta wezmą udział i jaką konkurencję rozegrają.
Jak już to będziemy mieli trzeba by było zwrócić się do sfd z prośbą o opiekę medialną.No i zaczynamy tworzyć regulamin Ligi WW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Każdą imprezę z przyjemnością nagłośnimy maxymalnie jak się da oraz mozemy robić video live. W oprogramowaniu też jest jest rozwiązanie punktowe na zawody w edycjach. Ewentualnie można się podłączyć pod dziesięć edycji wyciskania Activlaba. Oni to robią jakoś na przełomie roku zawsze, 10 miast. Kondzio startował to wie, jak tam uważacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ja myślę że niech activlab ma swojąs imprezę a my swoją :) przynajmiej wiecej możliwości startu bedzię :) jeżeli chodzi o kategorie za dużo też nie może ich być myślę że 50 kg , 50% masy i 100 kg :) jeżeli chodzi o kobiety wycwiel pozostawiam to tobie jeżeli chodzi o finał musi być we Wrocławiu :D


Zmieniony przez - k00ndzi00 w dniu 2013-06-28 21:06:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Najważniejsza była by wasza reklama sfd no i przekazy medialne z imprez robione przez Was.Ja też startuję w Activlabie ale jak się podłączyć.Chyba żeby potraktować 1/2 CC activlab jako jedną ze składowych Ligii WW na których to zawodach można zdobyć punkty .Myślę że pomysł Ligii ma spowodować nasze starty w jak największej ilości miejscowości i na różnych obciążeniach tak aby nie faworyzować speców od małych obciążeń.Trzeba to tak zrobić żeby zdobycie tytułu Mistrza Ligii SFD w WW nie było takie proste - będzie bardziej "smakował".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
no i mistrz ligi całościowa czyli suma punktów wszystkich no mistrzowie poszczególnych kategorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ja jestem do dyspozycji a z Activlabem mogę załatwić co i jak tylko chcecie. Oczywiście cokolwiek zdecydujecie to się podłączymy z promo. Natomiast łącząc się z Activlabem jako sponsorem znika problem pozyskania nagród, a to ważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
kOOndziOO
Zaraz jak Ty byś to widział? Bo ja tak - zdobywam punkty na poszczególnych zawodach i suma tych punktów stanowi o moim miejscu zajętym w Lidze.Żeby wygrać każdy będzie się starał zaliczyć jak najwięcej startów.I ja bym nie narzucał przyszłym organizatorom na jakim obciazeniu chcą robić zawody.Byle by byli i chcieli zgłaszać swój udział w Lidze.Jest to dobra reklama imprezy więc myślę że organizatorzy bedą sie zgłaszać.
Np.1m-15pkt,2m-12pkt,3m-10pkt,4m-9pkt,5m-8pkt,itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
dokladnie tak jak napisałeś tylko dodał by na koncu kto wygral open czyli zawodnik ktory startowal w kilku konkurencjach i uzyskal najwiecej punktów cos na zasadzien najwiekszej ilosc kg tak jak u was tylko tu beda sie liczyly starty i punkty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
co ty na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
JA to widzę tak

Są np miasta TUREK , SIERADZ , WROCŁAw , OZIMIEK (przykład Miast może być wiecej )

Zakładamy konkurencje w każdym mieście

np:

MY FACECI : 100 KG , 60KG , POŁOWA MASY CIAŁA

KOBIETKI : 30 KG , 25 KG , POŁOWA MASY

oGRANICZENIE CZASOWE 5 MIN

W KAŻDYM MIEŚCIE ROZGRYWAMY TEN KONKURENCJE

ZBIERAMY PUNKTY

nA KONIEC WYBIERAMY TROJKE NAJLEPSZYCH

W KATEGORIACH FACECI 100 KG , 60KG ,POŁOWA MASY
TAK SAMO 3 NAJLEPSZE KOBIETY W KATEGORIACH 30 , 25, POŁOWA MASY

DODATKOWO KATEGORIA OPEN DLA OSOBY KTORA STARTUJE WE WSZYSTKICH 3 KONKURENCJACH (PRZYKLADOWO MOŻE WE DWÓCH ITD) KTORA ZDOBEDZIE NAWIEKSZĄ ILOSC PUNKTÓW

CO WY NA TO ???

mAM NADZIEJE ŻE ZROZUMIALE TO NAPISAŁEM :d

oCZYWISCIE W KAŻDYCH MIASTACH PUCHARY DYPLOMY CERTYFIKATY I CZY ACTIV LAB NA TO POJDZIE ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sobota P.P. z Będzina na żywo.

Następny temat

Battle of Champions 2013 - 29.06.2013

WHEY premium