SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
no wazysz ponad 90kg, jesz 2k kcal, troche głodowo jednak wrzuciłbym więcej ruchu i więcej żarcia, a metabolizm by mocniej hulał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40802
Witam. Mam pytanie odnośnie reserved diet. Od jakiegoś czasu jestem na redukcji. Gdy waga przestała spadać zwiększyłem kcal według zaleceń o 5%. Waga w ciągu tygodnia spadła o 1kg. I teraz pytanie. Czy zwiększać kcal o kolejne 5% czy skoro waga leci w dół czy pozostać na tej samej kaloryczności do momentu aż znów stanie i wtedy zwiększyć kcal, czy może zwiększać kcal systematycznie co 7-10 dni????
Pozdrawiam Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349870
zwiększaj z tygodnia na tydzień.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40802
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
dołączę się do pytania powyżej.
A co jeśli dojdziemy na reverse do momentu, że waga już będzie stała w miejscu lub lekko rosła a naszym celem nadal jest redukcja? Wtedy z tego pułapu uciąć z 300 kcal tak jakbyśmy od nowa redu zaczynali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40802
Ja będę ucinał 10 % i myśle że waga powinna zacząć lecieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349870
rozsądniej na tym etapie będzie podkręcić aktywność.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
Zwiekszenie ilosci potasu i sodu poprawi wyglad sylwetki ? Chodzi mi o usunieciu wody podskórnej, czy moze unikac sodu? Nie mowie o docince na zawody, tylko o poprawie estetyki sylwetki

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11554
nie lubię areobów czy jeszcz zmienie treningi areobowe na dajmy na to jakies treningki metaboliczne 2 razy w tygodniu badz jakas inna aktywnosc beztlenowa na silowni to mogę z powodzeniem pozbyć się tkanki tłuszczowej(oczywiście biorąc pod uwagę fakt że dieta jest dobrana odpowiednio) Czy można spalić fat bez areobów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
przy poprawieniu estetyki sylwetki nic nie da usuniecie wody podskórnej bo to nie woda a BF

albo masz zamieszanie hormonalne albo poziom wody podskórnej jest w normie a wyższy poziom BF błędnie interpretujesz. Zabawy elektrolitami mogą CI zaburzyć rytm serca i tym się to skończy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

WHEY premium