SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
To nie jest moj pomysl tylko sugestia kogos kto mi doradzil a facet staruje w kulturystyce . Nie mnie to oceniac ja sie podporzadkuje. A jak Ty bys radzil ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
to, że ktoś startuje w zawodach nie oznacza, że jest alfa i omegą. sama zasadność ładowań wynika z konkretnych specyfikacji danego przypadku, jednak osobiście jestem daleki od zalecania całodziennego obżarstwa, nawet w przerwie regeneracyjnej. Kiedyś pozwalałem na takie coś, często w niedzielę i miałem jednego dociętego podopiecznego na 10, teraz zazwyczaj zezwalam na jeden dowolny posiłek w weekend i mam jednego niedociętego na 10.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-02-22 20:45:27

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Nie mowie ze jest specem tylko ze zna sie duzo bardziej niz ja i dlatego wole zspytac "speca" nizvczytac art w gazecie. To moze ktora diete bys polecal if czy moze vlcd a moze cdk. Chodzi mi o redukcje przy nie traceniu miesni co bys polecil ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
w ciemno to ja mogę polecić, który serial na Polsacie warto obejrzeć .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Ok dzięki . Rozumiem sory za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
Smakował ktoś masło orzechowe z nerkowców, wynalazłem coś takiego na allegro i myślę zakupić jakieś opinie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1341
Witam!

Staram się ułożyć sobie dietę ale mam problem z kaloriami - zjadam około 1200kcal dziennie - więcej jeść mi się nie chce. Jak mozna najlepiej zwiększyć kaloryczność posiłków aby nie dokładać do nich węgli ? Albo może jakiś środek na zwiększenie apetytu stosować?

Zmieniony przez - Tuptus79 w dniu 2015-02-24 22:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Orzechy z pewnością zwiększą kcal. Ogólnie zdrowe źródło tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2141
Tuptus kilka jajek powinno załatwić sprawę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2021
Koniu151
w ciemno to ja mogę polecić, który serial na Polsacie warto obejrzeć .

Na Polsacie nie leci nic ciekawego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

WHEY premium