SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
licz tym długim wzorem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 0
Obecnie jestem na redukcji wagi , mam 24 lata i ważę 79kg. 3x w tygodniu trenuję trójbój siłowy (2-3h) + 20min jazdy na rowerze stacjonarnym + 20min ćwiczeń na stepperze, 4x w tygodniu biegam ( 1h ) + 20min jazdy na rowerze stacjonarnym + 20min ćwiczeń na stepperze. Czy jest to dobry plan treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Nie za dużo tych aerobów ? Sam trening trojbojowy generuje duzy wydatek energetyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2503
w chwili obecnej robie rekompa waga jak narazie po 3 tyg spadła ok1.8 kg ,i tak stoi mój bf to ok 15-16 %(spada),robie areoby 2x w tyg po treningu ,5 min +1min co tydzień tak aż uzyskam 10 min potem bd dzielił to na 4x w tyg 5 min +1min co tydzień,planuje spaśc do bf dook10% może i mniej tak aby to ,,dobrze wyglądało" ,i tu pytanie czy opłaca mi sie kupywać thermospeed ,bo akurat to moja 1 redukcja a ze spalaczami miałem 0 styczności .

Zmieniony przez - ziolko11 w dniu 2015-05-09 12:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jak robisz recomp to stawiaj raczej na interwały, nie aeroby w takiej ilości, przy tej ilości aero na rekomp wielkich szans nie widzę.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2503
sry ,pomyliłem ,,słownik" ;) ,robie interwały w fomie 20 sek sprint 40 trucht :) ,i jak z tym spalaczem warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jak chcesz kupić thermo speed to równie dobrze możesz zainwestować w 250g dobrej jakości kawy, wyjdzie tyle samo, starczy na tyle samo i taki sam efekt da. Pobudzi Cię, ewentualnie trochę wody zejdzie i tyle, sugeruję zapoznać się z tematami na temat spalaczy w tym dziale jak i w dziale Odżywki i suplementy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
a co do thermo speeda, czy warto też wcinać na dodatek imbir,cynamon, pieprz cayenne, żeń-szeń czy składniki tego spalacza wystarczą? ostatnio zrobiłem kawę z imbirem i cynamonem, prawie się pożygałem hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
widzę, że mój przepis TS jak pisałem to słaba opcja spalacza, jak już to np Clenburexin będzie lepszy. Od spalaczy jednak są inne tematy.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-05-10 11:01:29

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
znalazłem na jutubie, robiłem kawę z imbirem, cynamonem, ale bez żeń-szenia za to z pieprzem cayenne, ohyda hehe, a co do tehermospeeda, najpierw go kupiłem bo był najpopularniejszy na allegro a po fakcie dopiero wyczytałem, że ma moc filiżanki kawy heh ale tak czy siak przy moim zatłuszczeniu pewnie nie ma sensu coś mocniejszego brać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

WHEY premium