SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99204

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
Więc liczyć normalnie warzywa? Czyli jeśli jem dużo warzyw to ketoza jest poza moim zasięgiem i należy ograniczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
jeśli zależy Ci na ketozie to wliczasz wszystkie węgle


Zmieniony przez - Kazimierzu w dniu 2015-07-05 14:51:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Jeżeli zależy CI na czymkolwiek i rozsądnie myślisz o diecie to wliczaj warzywa zawsze, szczególnie ze mamy aktualnie urodzaj i może wpaść nawet parę kg ich - to niby niewielkie ilosci ww, t i b, ale "zbiera się"


Warzyw wybitnie ograniczac nie nalezy nigdy, badzmy powazni. musisz po prostu rozsadnie je dobierac, a i przy ketozi enapój węglowodanowy to dla mnie pomyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Czy grzyby( pieczarki) na LC można zaliczyć do warzyw? oraz czy w ogóle można je spożywać na diecie? Smażąc na patelni kurczaka bądź łososia tracą swoje właściwości? W momencie gdy między posiłkami jest odczuwany głód jest to oznaką za małego posiłku czy też za dużej przerwy między nimi ? W momencie gdy nie mam możliwości zjedzenia danego posiłku lepiej zjeść "cokolwiek" w miarę normalnego o danej godzinie by dalej nakręcać metabolizm czy tez poczekać i zjeść dwa posiłki na raz ? możne lepsza opcja będzie po prostu pominiecie go ? Czasami w pracy nie mam możliwości zrobienia dwóch przerw na posiłki i mam czas ino na jeden w ciągu 8 godzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
możesz jeść pieczarki, lepiej poczekać i zjeść porządnego.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
nawet gdybys 8h nic nie jadł - nie stanie Ci się krzywda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
A można z czystym sumieniem smażyć kurczaka i ryby czy lepiej gotować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wszystko zależy od tego jakie masz sumienie

Jak smażyć to na olejach rafinowanych, najbezpieczniej - kokos, smalec, masło klarowane, łój, oliwa rafinowana, rzepak rafinowany.
Chude ryby jak najbardziej, z tłustymi trzymałbym się jak najnizszych temp obróbki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
hehehe a beztłuszczowo ? ew. oliwie z oliwek ? Widziałem taka co zezwala na smażenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
dobre oliwy nie kupuje się po to by na niej smażyć, na inne szkoda kasy. Możesz smażyć śmiało bez tłuszczu jak masz dobrą patelnię, ewentualnie PAM czy patelnia przetarta ręcznikiem papierowym czy to ze smalcem czy z kokosowym.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

WHEY premium