SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99258

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Jade if-em i moje pytanie bo okno jedzenia mam od 12 cz rano moge brac kreatyne sama czy to nie podniesie insuliny ? Czy poczekac i wziac ja później z weglami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Możesz brać kreatynę.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Jeszcze 1 pytanko cola zero mozna ja pic w oknie nie jedzenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mozna

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Czy w końcówce redukcji ( obecnie 180g b, 160 g w, 80 g t ) można uciąć węgle do poziomu np. 120 g bez podbijania tłuszczy ? W końcówce czyli na ostatnie 8-10 dni, gdy nie ma możliwości już zwiększenia aktywności fizycznej .

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
8-10 tygodni to dużo . a kcal i tak już masz mało, więc zastanowiłbym się jednak nad tym mocno. zwiększanie aktywności nie oznacza też jedynie jej wydłużania, wystarczy czasem skrócić przerwy czy opuszczać ciężar nieco wolniej,

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12
Witam, jestem tu nowy chciałbym się dowiedzieć czy to co jem jest dobre na zrzucenie wagi warze ponad 120kg -19 lat
od pewnego czasu zacząłem mniej jeść i unikać tłustych i wysoko kalorycznych rzeczy zacząłem też jeździć rowerem
mój dzień wygląda tak ( pon-pią ) wstaję 7 rano zjadam twaróg (250g chudy ,ok 150 ml mleka i jedna duża łyżka nisko słodzonego dżemu) następnie jadę ok 7 km do szkoły rowerem w szkole zjadam 1 lub 2 bułki grahamki ( w zależności od lekcji) z jakąś kiełbasą następnie znowu wracam do domu ok 13 -15 godz. rowerem potem obiad po obiedzie jakieś owoce ( pomarańcze, grapefruity , mandarynki jabłko) na kolację albo taki sam skład z twarogiem jak z rana z dodatkiem białka w proszku albo jakaś bułka ciemna i 3 parówki. Czasami w soboty robię dłuższą wyprawę rowerem ok 20-30 km. biorę też tabletki spalacz tłuszczu Thermo Speed Extreme ( pół godziny przed jadą rowerem z szkoły a ok 80 min przed obiadem) . Co mam poprawić żeby efekty były widoczne w szybkim czasie ????

Zmieniony przez - bigbrad w dniu 2015-03-23 20:53:44

Zmieniony przez - bigbrad w dniu 2015-03-23 20:56:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

https://www.sfd.pl/Dieta__ułóż_sam_a_-t315296.html

Zajrzyj do tych tematów, nie ma sensu brać spalaczu czy innych supli bez odpowiedniej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 160
Cześć.
Właśnie zaczynam redukcję na IF. Niebawem opuszczę moją studencką norę i pojadę na święta do domu. W czasie świąt chcę dalej prowadzić okienko żywieniowe, ale trochę ciężko będzie liczyć proporcje i ilość makroskładników (nie ja przygotowuje posiłki, a z kolei odrzucenie w nadchodzące dni diety narzuconej przez moją mamę, zwłaszcza gdy widzi mnie raz na kilka miesięcy, sprawiłoby jej nielada przykrość). Proste, że nie będę żarł jakby miało nie być jutra, wszystko z głową, ale czy takie kilkudniowe zaburzenie mojego ujemnego bilansu może wpłynąć jakoś znacząco na metabolizm w dalszych etapach prowadzenia IF?
Czy lepiej przeczekać ten okres i zacząć spokojnie redukcję po świętach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak będziesz się pilnował to nic wielkiego się nie stanie .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

WHEY premium