SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieistotna, Camel, Martucca / Mlode mamy dbaja o sylwetke str. 59

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uuuu, Koluszek, a właśnie o Tobie myślałam Ja naprawdę jestem pdo ogromnym wrażeniem Twoich osiągnięć A jak przysiad- wciąż zwiększasz obciążenia? Bo z tego co pamiętam, przysiadałaś konkretnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Siła mi spadła. Staram się zwiększać. Będzie dobrze, liczę na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Koluszek mase??? dobrze slysze??? lece do Ciebie

Martuccami zostalo minimum 15, wtedy nie bedzie juz zle. Mam nadzieje, ze potem bedzie kolejne 5, a potem ladnie sie podrasuje na silce. chce byc sexi mami

kurcze, szkoda, ze tu pod bokiem nie mam jakiejs silowni, inaczej musialabym jechac w korkach prawie godzine, godzina na silce z rozebraniem i ubraniem i godzina na powrot. nie ma kiedy...

brzuch mi wywalilo, nie wiem od czego, moze przegielam z otrebami

dietka: dzis tylko 4 posilki, kazdy z bialkiem.

brak aero tak ostry dzien, za to piekny spacer z woziem.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieistotna, u mnie ruszyło w dół, kiedy mały miał 2 miesiące, teraz ma 6, a ja zgubiłam od tego czasu 8kg. Pozostało 5kg do wagi przedciążowej, ale waga to jedno, a %BF to drugie Dlatego wydaje mi się, że po zrzuceniu tych pozostałych, nieszczęsnych kilosów nie będzie zbyt dobrze i trzeba będzie się ostro zmobilizować Całe szczęście jestem już "tylko" tłusta, a nie- "obrzydliwie tłusta"
Ja od jutra przymusowo żegnam się z siłownią, bo w czwartek lecimy na święta do PL. Mam jednak mocne postanowienie nie pogorszenia swojego stanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
ja tez mam takie postanowienie, zeby za bardzo sobie nie popsuc dietki w czasie Swiat ze tez akurat teraz sa

a ja mam pomalu dosc tych tunczykow, makreli, omletow z jaj, twarogu. Jakos ciezko mi na zoladku z tymi produktami, choc porcje sa male i jem sporo warzyw, ba nawet 3 owoce. Na czuja wnioskuje, ze mam za duzo tluszczu, dzis wrzuce sobie w dziennik i zobaczymy co mi wyjdzie.

dzis bylo:

1.twarozek, warzywa, Omega
2. owsianka
3. jajko, warzywka, lyzka oliwy
4. tunczyk, kasza jaglana, brokul

za godzinke aero, moze mi sie uda zwiekszyc do 15min.

bedzie twarozek, juz bez lnianego, warzywka

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Eh ja również miałam na początku problem z przestawieniem się na nabiał ale teraz nie wyobrażam sobie jeść inaczej. Oczywiście staram sobie urozmaicać dania bo po jakimś czasie jedzenia na kolacje twarożku chyba bym oszalała ... póki co już się przyzwyczaiłam

hehe mam nadzieje że nie odbije sobie w święta za wszystkie czasy i dopne się w spodniach

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ja nie wiem czy folgować w świeta Ale w Sylwestra na pewno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
Fajny brzuszek mialas
trzymam kciuki za prace

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Koluszekw sylwestra to sie wie , ja nie naduzywalam, ba, nie uzywalam w ogole od 4 lat , bo albo w ciazy albo matka karmiaca.
A w Swieta nastawiam sie na rybki, no i kawaleczek swojego tortu urodzinowego mam dyspense na wigilie.

u mnie zmiana dietki bedzie niedlugo, kombinuje na razie ale wstepnie chce przyjac: B 1.4/kg, T 0,4/kg, W 1.8/kg
WPC zastapi mi dwa bialkowe, nie daje rady z miesem i twarogiem.

trening ciagle traktuje rozgrzewkowo, hantle smieszne, biegi to raczej marsze a la korzeniowski, bo przy truchcie wskakuje na za wysokie tetno.
nie zalamuje sie ide sobie dalej pomalutku

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
a co tak skąpo to wsio rozłożone? NA tą wagę dla mnie to masakra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek brak efektów

Następny temat

Plan treningowy - czy dobry ?

WHEY premium