SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie, pojedyncze pytania.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
shrimp2
azalianna odpowiem ci cytując Szefową - mniej więcej: serio, byłabyś w stanie zjeść tyle sera? Przecież to przyprawa dla smaku

Nie tego się spodziewałaś?
Co złego to nie ja

A ile to jest TYLE sera ? Jeśli o mnie chodzi, to gdyby tylko mieściło się to w misce, to spokojnie wciągałabym i 250g dziennie kilka razy w tygodniu, a są gatunki,że i więcej ..

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 259 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5439
jakie jest najlepsze bialko z tych ktore jedza ladies?
wiem, ze jest caly temat nt supli polecanych, ale trudno mi wywnioskowac, ktore jest najlsze.
zakupilam: Gold omega whey, https://sklep.sfd.pl/Optimum_Whey_Gold_Standard_100-opis2268.html koncze opakowanie i nie wiem, czy kupic znowu ten sam czy jakis inny.

Zmieniony przez - dasie90 w dniu 2014-09-29 07:01:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alhambra1970
shrimp2
azalianna odpowiem ci cytując Szefową - mniej więcej: serio, byłabyś w stanie zjeść tyle sera? Przecież to przyprawa dla smaku

Nie tego się spodziewałaś?
Co złego to nie ja

A ile to jest TYLE sera ? Jeśli o mnie chodzi, to gdyby tylko mieściło się to w misce, to spokojnie wciągałabym i 250g dziennie kilka razy w tygodniu, a są gatunki,że i więcej ..


przeczytałam między wierszami, że 150g na raz
ser uzależnia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
.

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2014-09-29 11:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
dasie90
jakie jest najlepsze bialko z tych ktore jedza ladies?
wiem, ze jest caly temat nt supli polecanych, ale trudno mi wywnioskowac, ktore jest najlsze.
zakupilam: Gold omega whey, https://sklep.sfd.pl/Optimum_Whey_Gold_Standard_100-opis2268.html koncze opakowanie i nie wiem, czy kupic znowu ten sam czy jakis inny.

Zmieniony przez - dasie90 w dniu 2014-09-29 07:01:02


wybierz sobie jaki lubisz, ja np. lubię whey 100 treca, smaczne są scitec whey protein, czasami nawet to sfd'owskie do omletów się przydaje, z activlab też mają dobre smaki. Nie doszukuj się cudów, magii i fajerwerków. weź to na które masz ochotę. no chyba, że też mamy Ci powiedzieć na jaki smak masz mieć ochotę? wyprzedzając Twoje kolejne pytanie o jakieś wartości skład itp. powtórzę - wybierz jakie chcesz, jakie lubisz o ile je w ogóle potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 259 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5439
dziekuje za odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
dasie90
jakie jest najlepsze bialko z tych ktore jedza ladies?
wiem, ze jest caly temat nt supli polecanych, ale trudno mi wywnioskowac, ktore jest najlsze.
zakupilam: Gold omega whey, https://sklep.sfd.pl/Optimum_Whey_Gold_Standard_100-opis2268.html koncze opakowanie i nie wiem, czy kupic znowu ten sam czy jakis inny.

Zmieniony przez - dasie90 w dniu 2014-09-29 07:01:02


To które kupiłaś to w nie tylko w mojej opinii jedno z najlepszych białek. Zarówno skład (zawartość BCAA) jak i SMAK na wysokim poziomie. Wierz mi, nie każde białko będzie smakować tak jak to. W wielu bardzo czuć w smaku chemię (np w Olimpie).
Oprócz tego z mojej strony zaproponuję ci (wybrałem je kiedyś po konsultacji ze specjalistą sklepu sfd i nie żałuję):
https://sklep.sfd.pl/Ultimate_Nutrition_Prostar_Whey_Protein-opis26081.html

Piłem jeszcze Hi-TEC C6 (bardzo popularne białko ze względu na stosunek cena/jakość, sma jednak troszkę gorszy, ale OK).
Scitec również polecany, ale jak ktoś lubi bardzo słodkie białka.

I na koniec dodam, że wprawdzie wg wielu opinii białko ma działać a nie smakować, to ja podchodzę to tego tak, że białko ma działać i smakować, gdyż dla wielu z nas (np.mnie) oprócz wzbogacenia menu w białko jest to również produkt zastępujący deser/podwieczorek/słodycze.

ps. ze smaków w większości przypadków najlepsze są czekolady i wanilie. Wg mnie ich smaki są najbardziej naturalne.

Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2014-09-29 16:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
obliques
Nolose , masa , nie chodzi o te sama ilosc serii ale o ich ilosc w ogole. Łączenie cwiczen ma na celu dodanie intensywnosci treningowi laczy sie po 3 serie nie 5 s wiekszej ilosci powtorzen

bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

Zmieniony przez - nolose w dniu 2014-09-29 17:46:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Jeszcze się czepię tego treningu (FBW by agak)... ;) Powinnam progresować z serii na serię czy mogę z treningu na trening? (z serii na serię mogłabym tylko w przysiadach, wiośle, MC, przyciąganiu drążka, WL - inne mam za duże przeskoki kg - czy w ogóle można tak mieszać czy jedną metodą wszystko?)
Może któraś z Was robi trening nr 5 klasyczny FBW by agak albo wie o jakimś dzienniku, gdzie są z niego wypiski? Chętnie bym podpatrzyła. Z góry serdeczne dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Dziewczyny dziś podczas ćwiczenia na biceps - uginanie sztangi czułam straszny ból w obu rękach, między łokciem a nadgarstkiem, jakby od "zewnętrznej" strony (kość promieniowa?) Macie pomysł, skąd wziął się ból?

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje- do oceny

Następny temat

Witam dziewczyny! Nowa na forum prosi o pomoc i zrozumienie ;)

WHEY premium