SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
Zawsze bedzie ktos komu sie taki styl nie spodoba. Dla mnie kolczyk w jezyku u faceta to porazka ale to moze dlatego ze u lasek tez niespecjalnie mi sie podoba. Teraz kazda laska musi miec kolczyk w jezyku, swiecacy kolczyk w pepku itp, wiec chociaz facet niech wyglada jak facet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 172
to nie dobrze, ah! powiem wiece!
Bardzo nie dobrze!! brakuje niezaleznosci};- wszyscy ubierają sie tak samo jest chyba 10 fryzur na całą polske, świat był by bardziej kolorowy gdyby każdy miał swój styl, i gdybyśmy byli bardziej tolerancyjni1 co prawda switają juz jakies kolorowe kostiumy wsród młodziezy w których przeważają dziewczyny ale to i tak mniejszośc, Jak byłam we Włoszech to dziewuchy chodizły w firankach, murzynki z welonami na głowie, laski praktycznie nie miały spudniczek tylko same paski chłopaki rózowe koszuleczki, kolorowo-wystrzałowo
mnie taki klimat podoba sie strasznie, nieubieram sie jakos dziwacznie al eprzytym szanuje innych dziwaków;) jest z czego posmiac:D czasem poprawiają chumor:P wracając do rzeczywistości Polska choćby nawet z tego powodu jest krajem szarym Ludzie np. z Anglij mając koło siebie tyle Pasteli przyjeżdając do Polski... heh co tu wiele mówić, :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
Jasne ze kazdy powinien miec swoj styl, ale w Polsce jest zazwyczaj tak ze przychodzi na cos moda i wszyscy musza to miec. Ostatnio (dziewczyny-bez nerwow) strasznie denerwuje mnie np ta fryzurka z grzywka. Masakra to jest jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jest do bani ale jak widze w niemczech gosci z rozowymi koszulkami to mnie bierze same suchary wysuszeni w bicu 15 cm i wydaje im sie ze sa wielcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
te wszystkie kolczyki u dziewczyn to jest głupota i chęć bycia "cool" a u faceta ( jak dla mnie ) to juz typowy d****izm, dla mnie taki koles z kolczykiem chocby w uchu to ciota i pedał facet to faceta nie baba... ale jak patrze na ulicy to niestety bardzo wielu zachowuje się i wygląda jak baby, moim zdaniem tragedia !!

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2006-07-25 22:30:52

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
ps. mam przeklute ucho, ale nie nosze kolczyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
no to nie jestes ciota i pedał, dopiero jak zalozysz

ps Wśród ludzi jest więcej kopii niż orginałów Pablo Picasso

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Kamil zgadzam sie z Tobą że jest coraz więcej spedaleńców,jednak sama mam dość dużo kolczyków,jednak zazwyczaj przekłówałam się kiedy w moim życiu coś sie działo. Dlatego mam pokolczykowane uszy,choć większości kolczyków nie widac,nos, jezyk, pepek i wargę chociaz w wardze też nie noszę.

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
> kolczyka chcę i będę mieć - w języku. kiedy nie wiem. bólu się nie boję, bardziej tego co będzie po tem, bo przeczytałam wszystko i się najadłam strachu xP
> wg mnie japonki u mężczyzn są pociągające. różowych koszulek bym nie strawiła. kolczyka w uchu też nie i w miejscach intymnych. inne miejsca niech kolczykują, ale bez przesady x)
staram się być bardzo tolerancyjna. z tego co doczytałam jesteście przeciwko homoseksualistą. wg mnie to bardzo źle.
ja jestem za, mimo że jestem hetero.
ale...

człowiek kocha człowieka - i czy tu płeć ma znaczenie?

[ gdybym była zmysłem - to dotykiem ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
alez ja jestem za homo !! tylko jak sie trzymają w promieniu conajmniej 100m odemnie, jak nie robią beznadziejnych parad zeby pokazac ze są nienormalni itd... są niech sobie będą, ale po co sie z tym publicznie pokazywac ? ubiegaja sie o małzeństwa, o dzieci a to juz jest poprostu chore

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium