SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 852779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1318
Zeby być mistrzem trzeba mieć miedzy innymi mistrzowska genetyke.Ludzie o budowie mezomorficznej często wyróżniaja sie wy..bana szczeną,oczywiście nie kazdy z wy.bana szczena jest mezomorfem i urodzonym kulturysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Nasser El Sonbaty na przykład.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5391
Za***iscie prowadzony ten dziennik. Podoba mi się że potrafi biegać()że jest sprawny, dobrze wygimnastykowany jak na swoją masę. Pozazdrościć sylwetki.

Szczupakiem być....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1205
Myślę, że nie jednego by wziął na ten dystans (jak biegał z jakimś mistrzem) wie ktoś może jaki czas uzyskał i na jaki dystans był to bieg ? Z czystej ciekawości...

"I was raised to be strong
And Mama told me be a Thug since the day I was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27795


:D.Możliwe że chodzi Ci o ten wyścig:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Dots wots up levrone !!!!

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21245


zdjecie po zakonczonej 2 czesci transformacji

never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
zniszczył mi system
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21245
Kevin napisal jeszcze na swojej stronce ze jutro wrzuci zdjecie lapszej jakosci i przy lepszym swietle xD

never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
tak napisal, ale te 3, 3,5% to chodzi o bf bo tam na moje oko jest 6-8% pisze że czuje sie szczupły i ze nie calkiem te 3% jest nie wiem dokładne moze ktoś lepiej zna ang
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium