SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Właśnie miałem to wrzucać. 1,5 miesiąca przed Arnoldem, całkiem, całkiem. Nogi to zagadka, nie są wielkie ale widać, że większe niż na Mr. O. Może będzie lekka zaskoczka za miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Doj**ał i to widać. Skoro sam mówi, że to jego ostatnie zawody to widocznie się nie szczypie z dawkami ciężko uwierzyć że miałby mieć 35 lat a co dopiero 53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Górę tak, ale szkity nadal wyglądają na małe w tych jego dresach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
To jest trochę niepokojące (dlatego pisałem o tali) ...



Z przodu wygląda to ok, tylko giry tak jak wyżej pisałem w dresach wyglądają na małe ...






Zmieniony przez - Gubrin w dniu 16/02/2018 13:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Co jak co ale na O. 2016 jego talia juz tez nie wygladala jak pod koniec lat 90, moze wzial troche towaru z 21 wieku by szybciej sie zmasowac i mamy efekt tego. Ciekaw jestem czy bedzie mial brzuch pod kontrola na Arnoldzie. Old school ale z nowymi srodkami w organizmie ;) A nogi...jak dla mnie zarysy pod spodniami widac ale brakuje szerokosci. On sam o tym dobrze wie, dlatego znow ich nie pokazuje. Mowi o lepszym wygladzie niz w 2016 jako o celu. To pewnie uda mu sie zrobic, ale by powalczyc z czolowka na zawodach moze byc ciezko. Zostal mu miesiac, on sam wie co ma robic choc chyba ogarnal juz, ze czasu ma za malo na full package (info o braku treningu lydek). Na scenie chce byc w granicach 240 funtow, ale wiiemy jak bylo na Olympii. Mowi o 3 calach wiecej w obwodzie uda, ale nie musi koniecznie byc to miesien dobrej jakosci, wiemy jak wygladaja uda u kulturystow 50+. Duzo gdybania a zawody pokaza co i jak,szkoda tylko, ze internetowe hieny rzuca sie na niego jesli okaze sie, ze nogi i plecy mocno odstaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Wysra się porządnie i myśle że nie będzie tragedii z bebzonem. Palumboizmu się raczej nie dorobił w tak krótkim czasie. Góra dobrze nabita więc powinno to jakoś wyglądać ale co do nóg to też zaczynam mieć wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 192 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Po prostu z wiekiem talia poszerza się, niezależnie co się by nie brało lub nie brało, co się by robiło lub nie robiło.
Swoją drogą ciekaw jestem tego występu ciekawe jak nogi zareagowały na trening :)


Zmieniony przez - alexwow w dniu 2018-02-18 17:35:37

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
'How I see it' odc. 20

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 181 Napisanych postów 6032 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129148
3 weeks.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1768
Wg mnie Kevin i tak już wygrał. Wiadomo, że z 53 latka nie zrobi się 30, czy nawet 40-sto latka, ale jak na swoje 53 lata i tak wygląda rewelacyjnie. PR poszedł, firma dobrze się rozwija, buzia się cieszy, o co więcej w życiu chodzi...?....
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium