SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
PeTaRdA
Krzych.wpr
Panowie przecież to jest jakaś masakra.. Chłop +50 a startuje w zawodach dla najlepszych. Niech zajmie nawet ostatnie miejsce to coś nieprawdopodobnego taką formę zrobić w tym wieku. Chyba to się jeszcze nigdy nie zdarzyło albo niech ktoś mnie poprawi.

W latach 70' kulturysta 30l powoli kończył karierę bo wiek już..
W latach 80' i 90' większość kulturystów dobijała z dobrą formą do ok 35lat
Obecnie 40 to normalka... a Levrone, hmm no coż +50.

Niech ktoś mądry się wypowie ; )


A czego żeś się spodziewał po Polskiej mentalności xD


O toz to i zazwyczaj najwiecej maja do powiedzenia Ci co wygladaja jakby nawet na silownie nie chodzili
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Freeman cały czas formę trzyma a też ma 50 +,,Dexterowi też do 50 niewiele brakuje.

Wielu amatorów też super sie prezentuje mimo +50 -np Benffato,Schau itp..

Ogólnie to świetny wiek na dążenie do doskonałości -wiem coś o tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
.


Zmieniony przez - host82 w dniu 2016-08-05 21:55:07
2

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732139
6 tygodni przed Mr.O 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
bardzo ładnie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 340 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9295
to zdjęcie musi być odrobinę starsze, bo na filmiku i na wcześniejszych fotkach jest o wiele większy

"Ciągły trening w drodze do chwały,Świat jest zbyt duży by być małym!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Na pompie petarda, a sylwetka potrafi się znacząco różnić na pompie i na "zimno"

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Dave Palumbo i Kevin są kuplami, codziennie są na telefonie i Dave powiedział na dniach, że Kevin dopiero zaczął (wiadomo, że nie miał na myśli kreatyny) a że zna się na rzeczy to dał do zrozumienia, że Kev dopiero odpala najmocniejsze środki. Chciałbym go zobaczyć nie w formie (bą tą JUŻ ma) ale w "dużej masie" jak z przed lat. Mimo wszystko jakoś ciężko mi uwierzyć, że mój idol z przed lat wróci i pokaże się jak dawniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732139
To co robi Kevin jest wspaniale i godne podziwu. Na poczatku nie wierzylem w to ze zrealizuje swoj zamiar, - powrot na scene po tych innych licznych powrotach ktore skoczyly sie tylko na slowach - ale czasem coraz bardziej przekonuje sie ze to jednak moze sie stac. Jego wystep na scenie Mr.O, zobaczenie go znowu rywalizujacego z innymi i pozujacego po 13 latach, to tak jak jaksa ppdroz w czasie , do tych lat kiedy kulturytyka miala sie najlepiej. Kevin to jeden z moich idoli lat 90 zawsze mu kibicowalem i teraz rowniez trzymam za niego kciuki. Jednak nie podoba mi sie jedno, to ze wciaz uparcie twierdzi ze wrocil aby wygrac, i tylko to sie dla niego liczy. Interesuje go tylko pierwsze miejsce. Nie wiem na ile to jest jakas gra, a na ile, hmm.... zaslepienie wlasna legenda? Ale moglby sobie tego oszczedzic. Moglby mowic ze bedzie walczyl o jak najlepsze miejsce, ze nie da sobie i innym taryf ulgowej, ale twierdzenie ze on ten konkurs wygra? Ostatnio pisal ze to co zrobi to bedzie jak cud, wiec - jak juz kiedys pisalem- czekam na ten cud. Chociaz w cuda raczej nie wierze.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2016-08-06 16:16:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
twierdzenie że wygra ten konkurs było podejrzewam tylko po to żeby nakręcić machinę, podsycić innych zawodników i zwrócić na siebie max uwagi. Dla mnie już zrobił coś co wygląda jak cud.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium