SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 852719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Bastek-naprawdę nie mam pojęcia, co Cię w wypowiedziach rarytasa tak denerwuje.

Ogólnie są różne poziomy znajomości tematu - stąd różne wpisy.
A jak się jakaś wypowiedź nie podoba są pod nią głosy na plus lub minus-można tam to oceniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
host - raczej chodzilo mi ze jestem w tym dziale od czasu jak mam to konto i bylem wczesniej na innym na ktorym dostalem bana na iles tam lat, bo jeden user z dzialu treca mi zalatwil i bylo to tez za to ze wyrazilem swoja opinie o jego znajomym zawodniku sponsorowanym przez firme w ktorej ten wlasne user mial tez swoj jakis wklad

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
lordknaga
host - raczej chodzilo mi ze jestem w tym dziale od czasu jak mam to konto i bylem wczesniej na innym na ktorym dostalem bana na iles tam lat, bo jeden user z dzialu treca mi zalatwil i bylo to tez za to ze wyrazilem swoja opinie o jego znajomym zawodniku sponsorowanym przez firme w ktorej ten wlasne user mial tez swoj jakis wklad


spoko wiem tak wg to pamietam o czym mówisz gdyż też byłem przed początkiem
1

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 10 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
https://www.facebook.com/kevin.levrone.official/videos/10154372532542380/

Informacyjnie - dostałem naganę oraz mój post został usunięty za obrazę Pana rarytasa. Czekam na odpowiedź od moderatora w którym momencie złamałem pkt.10 regulaminu forum.


Zmieniony przez - X-Ray24 w dniu 2016-08-15 23:49:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
na twarzy juz kostucha a jeszcze 5 tygodni zostalo

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 182 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Tak dla przypomnienia pozowanie z 97 Olympi. W tak dobrej jakości jesczcze nie widziałem. Jak będzie taka forma w tym roku to będzie dobrze ;)


RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
około 147,4 kg x 8

https://www.instagram.com/p/BJLuMjOjeYj/?taken-by=kevinlevrone




Edit: Chyba dobrze liczę




Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2016-08-16 23:43:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
Robi swoje :)

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium