SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 852234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 175 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Possible myślisz że może wyjść w classic ?
1

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2492
Mam wrażenie że cały czas jest mowa o open, bo gada o staniu na scenie z philem itd. W każdym bądź razie 129 days out. haha
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
sciema, przed samymi zawodami rzuci info ze kontuzja lub problemy zdrowotne, a w miedzy czasie maszyna do robienia kasy bedzie sie kulac na najwyzszych obrotach, wszyscy zarobia;)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Dla mnie jest to poprostu abstrakcja. Nie sadze zeby sie pokazal na scenie w jakiejkolwiek ze znanych kategorii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Jak by to oglosil 1 kwietnia to jeszcze jeszcze ale kompletnie sobie tego niebwyobrazam, burgery do dzsiaj twierdza jak i sam manion ze on ma najlepszy gen na swiecie do bb, i co najlepsze to jak teraz wyglada to jest 100% na czysto(levrone sam tak rozpowiada swoim znajomym)

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Ta najlepszy gen - (:, żałosny typek z przerośniętym ego. A obecnym PRO to on nie jest godny torby na trening nieść (: nigdy go nie lubiłem, wystarczył jeden wywiad z och eł wywyższaniem się.


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-05-08 14:22:29
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ja bym uwierzył, że wyjdzie w 2017r, no ale już w 2016r. ?

Jestem bardzo ciekaw, jak będzie się przez ten czas do Olimpii zmieniał, z przyjemnością będę obserwował jego postępy.


Jakby nie patrząc, szybko rośnie.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2016-05-08 14:29:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 340 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9295
Teraz dopiero wejdzie na sok to będzie rósł jak na drożdżach

"Ciągły trening w drodze do chwały,Świat jest zbyt duży by być małym!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Wywiad z Philem widać jak się prezentuje w porównaniu do aktualnych PRO ... Nie ma podjazdu.

Na soku to on jest non stop, może wejść na większe dawki, ale 4 miechy na zrobienie formy OPEN mr.O ? Musiał by mieć naprawdę najlepszy gen na świecie ;)

Dziwne jedynie, że tyle szumu dookoła tego i tyle osób w to zaangażowanych, stąd nie do końca skreślam jego wyjście na scenę.


Zmieniony przez - Gubrin w dniu 2016-05-08 21:32:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2492
Oby tylko zdążył podpisać kontrakt. Pozdro dla kumatych. haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium