SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 702
Ja miałem zerwany mięśień piersiowy to krwiak zalał mi aż całą rekę zaraz po zerwaniu udałem sie do szpitala ale doktor powiedział że to napewno biceps poszedł bo od razu go podlało krwią ja na to że wiem co mi się zerwało. No i staneło na tym że powiedział do mnie jak chciałem być arnoldem to mam.To było jakieś 10 lat temu nic z tym nie zrobiłem byłem małolatem głupiutkim teraz mam dziure z jednej strony i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
strona 58 - co ten magik mu daje? bo do niczego to nie podobne

jakies suszone mieso czy co to jest to na poczatku?

swoja droga koles nie wyglada mi na jakiegos wiarygodnego ale ma moze mega wiedze




Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2009-07-23 16:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Kevin Levrone DRUG FREE! Oficjalne potwierdzenie wyników badań antydopingowych :) i co... mozna! :)

Ja tam nie wiem czy bral czy nie, bo go za reke nie zlapalem. Bedac dokladnym, takie badanie oznacza, ze w moczu, ktory dostarczyl nie ma koksu i tyle. Coleman twierdzi, ze jest drug-free, sportowcy Olimpijscy twierdza to samo. Jak sie obchodzi tego typu badania, nie jest specjalna tajemnica, na necie mozna oficjalnie kupic zestawy do sikania/podgrzewania moczu etc. Lodowke w domu kazdy ma.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
567890 bzdury piszesz, nie ma takiej mozliwosci zeby nie bylo krwiaka a co do tego ze mozna zostac kaleka sie zgodze, ale duzo zalezy od tego czy to naderwanie czy calkowite zerwanie. Sam aktualnie lecze naderwanie przyczepu miesnia piersiowego, krwiak byl minimalny wiec nic z tym nie zrobilem - niestety jest mała roznica w wygladzie miesnia. Wyciskam troche mniej(-10kg) ale nie jestem w stanie obiektywnie stwierdzic czy to przez naderwanie bo niecwiczylem miesiac jedynie to co czuje to ze buja w jedna strone Co do czasu na podjecie interwencji chirugicznej to oczywiscie najlepiej jak najwczesniej ale slyszalem o przypadkach naciagania juz obkurczonego przyczepu i przyszywania po kilku latach


arturuss no to doktor idiota(oooo tak to bardzo dobre okreslenie)


btw: Seba ja tez uwazam ze towar u Levrona leci caly czas bo w ameryce za OFF uznaje sie 200mgtesta/week Dla nich taka dawka jest rownoznaczna z endogennym wydzielaniem... Ale zwroc uwage na to ze Levrone cos wspominal o "dalszym etapie transformacji" i brzmialo to tak jakby tym dalszym etapem mialobyc wstapienie na wyzszy level. Zdawal sie wrecz dawac do zrozumienia ze bieżący etap byl "suchy" a nastepny juz niekoniecznie taki bedzie, wiec jak jest naprawde - ciezko powiedziec Dodatkowo za taka wersja przemawia fakt ze nie rozsądnym byloby wskakiwanie niemal odrazu na maksymalne obroty Mysle ze moga to byc dopiero fundamenty do dalszego ksztaltowania formy. Oczywiscie to tylko takie "gdybanie"





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-07-23 17:32:51

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Seba. on mial i badanie krwi.

Bylo to robione w klinice ktora zajmuje sie tylko tą dziedziną.

Jest czysty zrobiono jemu 3 testy na roznego rodzaju srodki wszystkie przeszedl.

Levrone "obecnie" jest czysty :)

Poza tym poziom zawodniczy/olimpijski to cos innego i inna bajka.. Wiadomo ze jezeli bedzie chcial startowac bedzie musial wrzucic sok co sam przyznaje :) A to ze Coleman mowi ze jest czysty to co z tego? Co mial sie publicznie przyznawac ze jest na towarze?

Polecam posluchac RX Muscle Radio odcinka pod artykulem.

Pozdro

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2009-07-23 17:59:01

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Najuczciwiej przyznam, ze nie wiem czy cos bil, bo taka prawda. Nie wiem w jakich warunkach, na jakie substancje robiono mu testy, a jakie mogl przyjmowac. Pamiec miesniowa jest z pewnoscia faktem. Po zbijaniu wagii, wracajac, roslem zwykle jak na koksie. On byl bardzo duzy, startowal z niskiego pulapu, cos mu wrocic musialo. Czy do tego stopnia, czy moze bije HGH, a tego nie badano itp wyjatki, nie wiem. Mozna mu wierzyc lub nie, ja sie wstrzymam od glosu.
pozdro

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zapominajcie również o tym że musi mieć niesamowitą genetyke jak każdy zawodowiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
genetyka to w dzisiejszych czasach pojecie wzgledne

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
moim zdaniem nie bil
raz ze nie zrobil jakies mega wielkiej roznicy (biorac go pod uwage)
dwa on tych testow nie musial robic , nie staruje nie musi sie tlumaczyc ani odpierac tego typu atakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
PrzeGibon malo wiesz. Przyczep jak peka nie ma krwiaka a jedynie opuchlizna sie robi. Miesien jak peka jest krwiak. Jak mi nie wierzysz to podjedz sobie do jakiegos speciality i Ci wysztko wyjasni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

Wiecej