SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
''A inni krzyczą, rzucają ciężary, napinają się... a tak naprawdę nie są tak hardkorowi jak im się wydaje Albo niekoniecznie im się wydaje a muszą wyglądać na takich, bo sponsor wymaga ''

Tu się zgadzam, tez to zauważyłem że niektórzy z zawodowców udawają. Mi chodziło tylko o to, że na siłowni powinna panować agresja do żelastwa, więc krzyki są jak najbardziej na miejscu zwłaszcza przy seriach na dużych ciężarach. Tak samo jak rzucanie żelastwa, trzeba się wyżyć a tym samym nie marnować siły na dokładanie hantli i sztangi.

Pełna energia na siłowni jest związana z agresją, więc nie wyobrażam sobie zrobić treningu będąc uśmiechniętym, wesołym, tutaj trzeba za******lać.

Zmieniony przez - Arm_of_God w dniu 2011-04-03 15:03:37

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
A Twój trening ile trwa? Ile przy tym czasu spędzasz na odpoczywaniu?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Te dyskusje to takie *******enie do dupie marynie. W Hameryce zawodowi kulturyści są duzi bo mają KASE. Mają żarło perfekcyjne, suplementów full, koks, dietetyka, trenera, doktorka od wspomagania czy zdrowia, sponsora a w Polsce? Nikogo na to nie stać, tylko zawodowców, trening się mniej liczy od odżywiania i suplementacji, co nie oznacza, że trening ma być lekki. Ma być cięzki, ale jak juz go będzie wykonywał to odkryje na sobie co najlepiej na niego podziała. Jakby Kowalski mial ze 2koła na żarcie i suple miesięcznie to też by rósł do pewnego czasu, ale nie był by już zwykłym Kowalskim. Pozdro.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Kazdy Pro ma swój swiat i kazdy jest inny -- a co do trenu do to kazdy ma inne priorytety --kulturystyka sporty walki w kulturystyce jeden spedza na siłce 2 godziny dziennie na hardkorze 5 razy w tyg a drugi 3 razy po 40 min ale połaczenie mózg- miesien ma perfect co nie znaczy ze ten 1 sie nie przykłada :P ogólnie ********lenie i tyle bo kazdy jest inny ,mozemy tak gadac do połnocy ze jeden odpoczywa mniej a drugi wiecej , najwieksza głupota jest wyliczac komus czas treningu -- z biegiem czasu coraz bardziej przekonuje sie do stosowania treningu instynktownego --chodzi o bodybuilding

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
2 godziny na hardkorze to Wanderlei Silva w szczycie formy nie ćwiczył

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Kurfa ale spam panowie nienadążam :P
Najcięzej trenował Dorian Yates ;)
Arm_of_God koleś z filmiku to jakis mutant ;D Pewnie trójboista.Tak czy siak nazwiska niema podanego bo Alvisi to ten kolejny co wyciska :P ale moc potworna ...
P.S Alvisi i tak wycisnął więcej razy swoją wage xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
Arm_of_God o rodzajach włókien i treningach akurat sporo sie naczytałem i mam wiedzę na ten temat. Nie bede Ci tłumaczył podziału włokien w poszczególnych partiach ale może ty kierujesz sie dewizą (którą sam ostatnio wyczytałem w sdw) że optymalny ciężar angażujący WSZYSTKIE rodzaje włókien wynosi 70%RM, jednak sam jestem zwolenikiem treningów o zóznicowanych obciązeniach, dropsetów, 5-10-15, treningu hst.

Bo najważniejsze to zaatakować na treningu WSZYSTKIE rodzaje włokien nie tylko szybkokurczliwe bo w tym nie ma logiki przy treningu masowym

co do reszty: stymulacja mięśniowa-rzecz do opanowania dla każdego kto myśli o lepszych wynikkach, już na poczatku przygody z siłownią, ale wiadomo wychodzi wszystko z doświadczenia.

ludi sog oczywiście

co do różności rodzajów włókien to mniej wiecej każdy ma podobne, lecz był art że rodzajami treningów możemy przeważyć szale na którąś ze stron

co jeszcze ważne to intensywność treningu: najlepiej 45-1h i w zależnosci od możliwości regeneracji odpowiednia ilość serii

ktoś pisal że micha jest najważniejsza... powiem tak Ty trzymaj miche i nie ćwicz, ja bede jadł domowe obiadki i ćwiczył, zobaczymy kto bedzie lepiej wyglądał, tyle ode mnie

Zmieniony przez - chudy001 w dniu 2011-04-03 17:14:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
No to podsumowując, każdy jest inny i każdy potrzebuje innych bodźców, innego treningu itp.

Na jednego działa to na innego co innego ;)

host82 SOG zgadzam się w 100%

Bover0 przecież w filmiku jest jego ksywa Wycked. A na imię ma Mike.


Zmieniony przez - Arm_of_God w dniu 2011-04-03 17:39:26

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Niemoge nic znaleźć w necie o tym Wyckedzie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732094
Bover0, temat - Zdjecia, filmy kulturystyka i fitness.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium