SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 852718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
niższy jest odemnie trochę a ja mam 175 :) Albo taki sam

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 340 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9295
rarytas1
Gienus 12 ale ja nie ukrywam że go hejtuję bo jakoś mi nie pasuje samozwańczy MO opowiadający o sobie jako najlepszym genetyku na świecie Nikt nigdy nie widział tego potencjału, a lepszych od niego było i będzie tysiące. On pisze jak to w miesiąc wrzuca na siebie mnòstwo mięsa ja to widzę jak bajkę gościa z kompleksami. Sam walę wiadrami saa doszedłem do tych 50 w łapsku po ponad 15 latach z tego niewiele było na sucho. Gość piszący dyrdymały jak to się zmienia momentalnie powinien być hejtowany bo szkaluje BB poprzez wmawianie młodzieży że formę to się robi na saa od ręki. Każdy wyglądający na poziomie ktòrego widziałem na oczy zrobił to ciężką pracą po nastu latach ciężkiego tyrania jakoś mi się nie chce wierzyć żeby były aż takie ròżnice między osobnikami - jednemu coś rośnie pòł cm rocznie drugiemu idzie w tym czasie 5 cm.
Wszystkie hejty ktòre tu zamieściłem będą zasadne jeżeli Kevin wycofa się z zawodòw - od początku piszę że to marketingowy chwyt a on nigdy do startu się nie przygotowywał i wszystkich wykiwa jak zwykle bo taki to cwaniak


Chciałbym tylko przypomnieć te piękne słowa rarytasa xD
2

"Ciągły trening w drodze do chwały,Świat jest zbyt duży by być małym!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ale spokojnie, bez euforii, rarytas dostał ostrzeżenie od rkarpinskiego . Może przemyśli zanim napisze podobne brednie.
W tym roku każdy będzie czekał na Olympie jak na Sylwester. Będzie co oglądać


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-08-02 20:14:58

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Nie rozumiem co niektórych. Kevin stary chłop, wziął się z siebie, i to na level Mr O, czyli wyżej się nie da, stara się, ryzykuje, daje coś fanom i rozwija sport a ludzie jeszcze po nim jada. Nie mogę... A niech waży nawet 90kg ( i oczywiście jak eksperci mówią 90kg waga ale przy dobrym świetle...) ale coś robi, ale nie, co tam, zgnoić, zniszczyć, wyśmiać, negować itp... A co jak nie wystartuje? No nic, świat będzie dalej istniał, a za konsekwencje swoich czynów każdy jest osobiście odpowiedzialny.


Zmieniony przez - Póg mo thóin w dniu 2016-08-02 20:28:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Przecież 113,5 kg to on miał w marcu, teraz mamy Sierpień.

ASNF
113,5 kg



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
Tyle ze teraz ma lepsza forme.
Jedno trzeba powiedziec. Gosc w tym wieku w.takiej formie
Szacun. Statystyczny kowalski w tym wieku jest bliski zawalu, zapasiony i chory z powodu zaniedban.


Zmieniony przez - steen w dniu 2016-08-02 21:30:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Co nie oznacza, że teraz waży mniej, spokojnie na zawodach kogoś przeskoczy.

Zdjęcia z tej Mr.Olimpia będą fajna pamiątka i zapewne posłużą do porównania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 357 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8663


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Wyjdę z tego tematu z twarzą tylko w przypadku wycofania się Kevina ze startu, ale po ostatnim materiale widzę, że on chyba na serio będzie startował bo wygląda to obiecująco (: szanse na wycofanie są raczej mierne bo nikt ze zdrowym rozumem nie wepchałby się w pòźniejszą ocenę takiego posunięcia, no i po filmie widać że jest na nim więcej mięsa niż mu dawałem. Oczywiście trzymam się nogami i zębami swojego wcześniejszego stanowiska bo jest jeszcze czas i jakieś tam światełko w tunelu dla siebie widzę :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Czy jest jakiś sposób abym nie widział postów tego d****a wyżej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium