SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agnese- zatrzymać na zawsze stan obecny :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Dziękuję
Niby oglądałam ten filmik...tak samo jak filmik Arphiel, ale widać, że ze spostrzegawczością u mnie na bakier. Kiedyś jak wrzuciłam filmik z bułgara ktoś mi napisał, żebym dalej wysuwała nogę i widzę, że z tym przesadziłam znowu w drugą stronę. Będzie poprawa. Sama bym tego nie wychwyciła. Teraz oglądnęłam mój filmik i pozostałe kilka razy z zatrzymywaniem czasem zanim zobaczyłam, o co chodzi.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
NIEDZIELA (24 LISTOPADA 2013) - TYDZIEŃ 8, DZIEŃ 5
FILMIK 2
POPRAWIONY BUŁGAR (PRZYNAJMNIEJ MAM TAKĄ NADZIEJĘ)- 6,5 kg na rekę





Od razu przepraszam, że tak ciemno, ale dzisiaj strasznie pochmurno u nas

FILMIK 3
PRZYSIAD Z 47 KG (3-cia seria rozgrzewkowa)





TRENING SIŁOWY
LOWER B





Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-11-24 14:21:43

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
na nowych filmikach nic nie widać, ciemno + twój ciemny ubiór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
Podciąganie robisz do klatki, czy do brody? Pamiętaj na samym dole rozciągnąć porządnie do pełnego zwisu i zaczynasz od ruchu w łopatkach. Możesz też wygiąć się w łuk - powinno ułatwić ruch, choć mi na przykład lepiej wychodzi z nogami do przodu i napiętymi mięśniami brzucha, popróbuj różne ustawienia tułowia względem podłogi, czy głowy i stóp. I spróbuj, jeśli masz możliwość, neutralny chwyt, powinno też być lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Ann..
na nowych filmikach nic nie widać, ciemno + twój ciemny ubiór.


Taki aparat...słońca nie ma to lipa W sobotę robiłam tym samym i ok, bo było jasno. Myślałam, że komórką męża będzie lepiej, bo nowiutka jest, ale też lipa. W tygodniu treningi mam wieczorem, więc pozostaje mieć nadzieję, że w weekend będzie wystarczająco ładna pogoda na filmiki. 3majcie kciuki

Bubumysz
Podciąganie robisz do klatki, czy do brody? Pamiętaj na samym dole rozciągnąć porządnie do pełnego zwisu i zaczynasz od ruchu w łopatkach. Możesz też wygiąć się w łuk - powinno ułatwić ruch, choć mi na przykład lepiej wychodzi z nogami do przodu i napiętymi mięśniami brzucha, popróbuj różne ustawienia tułowia względem podłogi, czy głowy i stóp. I spróbuj, jeśli masz możliwość, neutralny chwyt, powinno też być lepiej.


Robię do brody...do klatki to już chyba wyższa szkoła jazdy. Dzięki za wskazówki. Nie wiedziałam, że tak z nogami można pokombinować. Moje zawsze zwisały luźno w dół.

Wrzucam zaległości:

NIEDZIELA (24 LISTOPADA 2013) - TYDZIEŃ 8, DZIEŃ 5
JEDZONKO
OSTATNI POSIŁEK Z SOBOTY:
4. Soczewica zielona, brukselka, ogórek kiszony, jaja

I NIEDZIELA:
1.Naleśniki: https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s12.html , banan, mleko wiejskie po zebraniu śmietany do kawy
TRENING
2.Ciecierzyca, masło domowej produkcji wg przepisu z tego samego linku, grejpfrut czerwony
3.Filet z indyka, ser mozzarella, ziemniaki, oliwa z oliwek, masło domowej produkcji j.w., kalafior gotowany

Posiłek 2 i 3 praktycznie jeden po drugim i potem już w ogóle nie byłam głodna, więcej nic nie jadłam do wieczora, więc to oznaczało nie jedzenie od ok. 15:30 do końca dnia. Nie wiem, czy tak można, ale naprawdę nie byłam głodna.

Suple: DIM, magnez 200 mg, witamina B6 4 mg

Samopoczucie:

PONIEDZIAŁEK (25 LISTOPADA 2013) - TYDZIEŃ 8, DZIEŃ 6
JEDZONKO

1.Quinoa, jaja, cukinia, cebula
2.Chlebek bananowy: https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s39.html  z tym, że na mące owsianej i z mniejszą ilością bananów i tłuszczu, jaja, brukselka
3.Ryż brązowy, mięso z szynki wieprzowej, warzywa na patelnię (marchewka, fasolka szparagowa, kukurydza, papryka itp.,), cebula, brukselka
4.Serca indycze. marchewka

Suple: DIM, magnez 200 mg, witamina B6 4 mg

Samopoczucie: i przez 1/4 dnia

Zatkana się czułam po posiłku nr 3. Troszkę jakby brzuch wzdęty dołem. Pomimo braku głodu zjadłam marchewkę i jakoś tak, jakby mi trawienie przyśpieszyła i nabrałam ochoty na kolejną porcję no i oczywiście, żeby sama marchewka nie była zjadłam też serca.
Delikatne zakwasy łydek.

WTOREK (26 LISTOPADA 2013) - TYDZIEŃ 8, DZIEŃ 7
JEDZONKO

1.Mleko wiejskie po zebraniu śmietany, kakao, jaja
2.Chlebek bananowy: https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s39.html  z tym, że na mące owsianej i z mniejszą ilością bananów i tłuszczu, jaja, brukselka
3.Pierś z indyka, sezam, olej kokosowy, ziemniaki, ogórki kiszone
4.Śledzie po Kaszubsku a la Ladies https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s43.html, ogórki kiszone, marchewka

Zrobiłam błąd ze śledziami, bo nie miałam płatów, tylko całe i moczyłam je w całości, a potem mama mi je obrała i zrobiłam je wg przepisu. Trzeba było najpierw mieć obrane, wypatroszone itp. i dopiero moczyć
W ogóle, jak śledzi nie jadłam, to widywałam nawet zupełnie świeżutkie. Jak zechciałam kupić, to nagle nigdzie nie ma

Suple: DIM, magnez 200 mg, witamina B6 4 mg

Samopoczucie: i przez 1/6 dnia

Adrenalina w pracy jak nie z tej ziemi, ale odczuwałam ją dziwnie pozytywnie, jak radość Cały dzień jak na skrzydłach Taka nabuzowana, aż mnie paliło od środka.
Po ostatnim posiłku, już późnym wieczorem lekko wzdęty brzuch i delikatnie bolał dołem. Zjadłam trochę marchewki i przeszło. Zauważyłam, że marchewka w takich sytuacjach bardzo pomaga.


Dzisiaj ostatnia porcja chlebka bananowego na mące owsianej i jak na razie jest super Jeśli dzisiaj znowu coś się podzieje z żołądkiem poważnie pomyślę nad wyrzuceniem mąki owsianej z mojego jadłospisu, bo to łączy ostatnie 3 dni wraz z dzisiejszym. No i w sumie to nowość w mojej misce.


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-11-27 16:32:18

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
ŚRODA(27 LISTOPADA 2013) - TYDZIEŃ 9, DZIEŃ 1
JEDZONKO

1.Płatki owsiane, jaja, cebula
2.Chlebek bananowy (taki, jak przez 2 poprzednie dni), ser mozzarella
3.Czarniak, majonez, musztarda, chrzan, ogórek kiszony, ryż brązowy
TRENING
4.Borówki, orzechy brazylijskie, whey

Suple: DIM, magnez 200 mg, witamina B6 4 mg


TRENING SIŁOWY
UPPER A



Zgubiłam rękawiczki i się obawiałam o progres, a tu taka niespodzianka np. z wyciskaniem. Jakbym więcej siły bez rękawiczek miała. Hmmm...
Nie mam zielonego pojęcia, czemu w tym treningu nie potrafię się podciągnąć ani 1 raz, a w sobotnim, jak mam podciąganie jako ćwiczenie nr 1 to aż 2 razy ostatnio dałam radę.

Samopoczucie: (i to wyklucza, że mąka owsiana mi szkodzi i dobrze )

CZWARTEK(28 LISTOPADA 2013) - TYDZIEŃ 9, DZIEŃ 2
JEDZONKO

1.Mleko wiejskie po zebraniu śmietany, jaja, kakao
2.Soczewica czerwona, kalarepa, migdały, cebula
TRENING
3.Mięso z szynki wieprzowej, ryż brązowy, kalafior, cebula, czosnek
4.Naprawdę karygodna ilość orzechów brazylijskich i migdałów o zgrozo NIE WYMOCZONYCH (= przewidywany ból brzucha na drugi dzień) + koktail borówkowy (borówki + whey) i ogromna marchewka na lepsze trawienie (= nadzieja, że wszystko jednak będzie ok

Suple: DIM, magnez 200 mg, witamina B6 4 mg

Już dawno nie miałam takich ciągot do orzechów, ale miałam mieć rodziców jednego ucznia w domu no i stwierdziłam, że będą dobre, jako poczęstunek. Zbyt długo mi przed oczami stały i jak tylko wyszli rzuciłam się na nie

TRENING SIŁOWY
LOWER A




Rękawiczki zniknęły na dobre Ale o dziwo chwyt w RDL nie puszczał jak zawsze I jeszcze siostra potwierdziła, że MC lepiej jej się robi bez rękawiczek. Lepszy chwyt. Kurcze...nawet jak się znajdą to niektóre ćwiczenia będę robić bez. Czemu tego nie odkryłam wcześniej?
Ale unoszenia nóg się nie da. Ręce mnie tak piekły od trzymania drążka, że masakra.Już nie wytrzymywałam. Odciski na bank będą.
Bułgara już robię poprawionego i zauważyłam, że bardziej czuję nacisk ciała na nogę, a poza tym delikatnie gorzej jest utrzymać równowagę. Jednak obciążenia nie muszę zmieniać.

Samopoczucie:

PIĄTEK (29 LISTOPADA 2013) - TYDZIEŃ 9, DZIEŃ 3
JEDZONKO

1. Płatki owsiane, cebula, jaja
2. Ciecierzyca, masło domowej produkcji, kalarepy
3. Łosoś norweski, ziemniaki, ogórki kiszone, mleczko kokosowe
4. Śledzie po Kaszubsku a la Ladies https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s43.html, ogórki kiszone, marchewka

Suple: DIM, magnez 200 mg, witamina B6 4 mg

Samopoczucie: (o dziwo...po takim orzechowym obżarstwie )

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-11-30 06:33:06

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
SOBOTA (30 LISTOPADA 2013) - TYDZIEŃ 9, DZIEŃ 4
WYMIARY





Ale mi skaczą te cm i kg.
Dzisiaj niespodziewanie @, jakieś 4-5 dni wcześniej niż zwykle. DIM już prawie miesiąc jem, ale boję się, że to jeszcze zbyt krótki czas Siedzę przed kompem z butelką z gorącą wodą na brzuchu tak na wszelki wypadek. Miejmy nadzieję, że dam radę dzisiaj zrobić trening. Samopoczucie na razie w porządku


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-11-30 06:37:30

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A czy DIM sie nei powinno tylko 14dni do okresu brać.
A wymiary są zupełnie zwyczajne czyli stabilne, zawsze tak skaczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
dlaczego tylko 14dni? z tego, co ja rozumiem, to DIM pomaga metabolizować i wydalać tylko syfiaste formy estro, te typu 17-cośtam, czy nie? wpływa też na "dobry" estradiol?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening 17-latek (piłka nożna)

Następny temat

roczny zapas

WHEY premium