SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agnese- zatrzymać na zawsze stan obecny :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134373

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
PIĄTEK (13 WRZEŚNIA 2013)- TYDZIEŃ 1, DZIEŃ 7
MISKA- BTW: 120/80/180



POZA MISKĄ
NAPOJE: przefiltrowana woda, herbata Earl Grey SIR ROGER (Skład: mieszkanka herbat czarnych, aromat- olejek bergamotowy), lampka wina wytrawnego do obiadu, kombucha
WARZYWA: pomidory, brukselka, kalarepa
SUPLE: Omega-3

Niestety wieczorem wpadło kilka nieplanowanych orzechów włoskich. Nie mogłam się postrzymać. Tata przyniósł takie świeże...mniam...mniam..takie bez skórki (myślę, że takich moczyć chyba nie muszę).

IMPREZKA
Wieczorem było imprezowo i skusiłam się na 2 lampki tekili. Poza tym udawałam, że piję piwo heh...do 2-ch butelek po piwie (dobrze je wymyłam, żeby było jak najmniej glutenu) wlałam sobie kombuchę
Towarzystwo w większości męskie i w pewnym momencie zaczęło się siłowanie na rękę i muszę się pochwalić, że wygrałam na lewą rękę z bratem mojego męża (na prawą się nie dało, bo sobie coś zrobił rok temu i nadal ją oszczędza, gdyby nie to, pewnie bym przegrała..a tak to przynajmniej na lewą mu dałam radę..heh..pewnie przez to, że ćwiczę, a on ma pracę typowo siedzącą i zero aktywności poza nią).
Heh...poza tym nie zrobię ani jednej pompki na jednej ręce
A wytrzymki z pompkami nawet nie próbowałam przy moich marnych 8 na raz ostatnio.Heh...co też Ci faceci po pijaku nie wymyślą

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-14 20:46:52

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
SOBOTA (14 WRZEŚNIA 2013) - TYDZIEŃ 2, DZIEŃ 1
MISKA - BTW: 120/80/180




POZA MISKĄ
NAPOJE: przefiltrowana woda, herbata Earl Grey SIR ROGER (Skład: mieszkanka herbat czarnych, aromat- olejek bergamotowy),kombucha, herbata oolong Bao Zhong
WARZYWA: pomidory, papryka
SUPLE: Omega-3

TRENING SIŁOWY PRZED POSIŁKIEM NR 3






Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-15 11:22:51

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Agnese podciagasz sie podchwytem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Esther
Agnese podciagasz sie podchwytem?


Nachwytem próbuję dopóki mi coś z tego wychodzi.
Jeszcze w czerwcu umiałam 1 x się podciągnąć z podchwytem tak normalnie. Teraz lipa

W pierwszej serii podciągania/ opuszczania kombinowałam i wyglądała mniej więcej tak:
1 x nieudana próba normalnego podciągnięcia z podchwytem, więc było samo opuszczanie- 3 sekundy
3 x podciągnięcie z rozbiegu i wyskoku z nachwytem+ opuszczanie 3 sekundy
1 x nieudane podciągnięcie z rozbiegu i wyskoku z nachwytem, więc znowu było samo opuszczanie - 3 sekundy
2 x podciąganie z krzesła z nachwytem + opuszczanie 3 sekundy
1 x nieudane podciąganie z krzesła z nachwytem, więc znowu samo opuszczanie 3 sekundy

Potem już przeszłam na podciąganie z krzesła z podchwytem i zwiększanie sekund w opuszczaniu.

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-15 11:34:12

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
To ja mam pytanie o ten rozbieg - bo nie widziałam, żeby ktoś tutaj tak robił - dostałaś takie wskazówki od kogoś? No i podchwytem to już ze zwisu chyba powinnaś dać radę

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Sheep
To ja mam pytanie o ten rozbieg - bo nie widziałam, żeby ktoś tutaj tak robił - dostałaś takie wskazówki od kogoś? No i podchwytem to już ze zwisu chyba powinnaś dać radę


No własnie próbuję za każdym razem, gdy mam w treningu drążek i nie daję rady z podchwytem ze zwisu. Wakacyjne przerwy zrobiły swoje, ale myślę, że niedługo to się zmieni

A to podciąganie z rozbiegu i podskoku gdzies widziałam na YouTube...hmmm....nie jestem pewna, czy ten filmik coś wspólnego z crossfitem nie miał. Stwierdziłam, że może to lepsze niż z krzesła (w końcu z krzesłem daję radę, a w ten sposób tylko 3 x) i w sumie od zawsze tak robiłam i nikt mnie nie skrytykował, ale jeśli nie powinnam tak robić napisz.

WYMIARY - NIEDZIELA (15 WRZEŚNIA 2013)



Na codziennej misce ok. 2000 kcal, BTW: 120/80/180.
Wymiary wyjątkowo w niedzielę, bo nie chciałam po imprezie się mierzyć.


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-15 11:47:36

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Bo podchwytem to cwiczysz głownie biceps a nie plecy wiec to nie są zamienne ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Wiem, że w trakcie konkursu rekomendowane było podciąganie z nachwytem i nawet mam cały opis takiej jakby rozgrzewki (ściągania łopatek), ale to mi niewiele pomaga.
Chciałabym te 4 serie z nachwytem, ale co mam zrobić jak nawet z krzesła z nachwytem się nie podciągnę tyle powtórzeń i serii, ile mam w rozpisce? Wyrzucić w ogóle wszelkie podchwyty i jak już nie dam rady się podciągnąć samo opuszczanie robić? Następnym razem tak spróbuję.
Zawsze drążek dla mnie problematyczny był.

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-15 11:59:48

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
a nie prościej było powiedzieć, że nie pijesz piwa? sama wczoraj byłam na imprezie i po prostu alkoholu nie piłam. Nawet do głowy mi nie przyszło nalewać czegoś do butelki tylko po to aby myśleli,że pije piwo bo po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ann..
a nie prościej było powiedzieć, że nie pijesz piwa? sama wczoraj byłam na imprezie i po prostu alkoholu nie piłam. Nawet do głowy mi nie przyszło nalewać czegoś do butelki tylko po to aby myśleli,że pije piwo bo po co


Ja tak samo
A co do rozbiegu to just askin' - zaintrygowało mnie to :)

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening 17-latek (piłka nożna)

Następny temat

roczny zapas

WHEY premium