SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agnese- zatrzymać na zawsze stan obecny :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134402

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To po prostu trzymaj sie tego co uwazasz za zdrowe dla ciebie. Ile razy w tygodniu silowy robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Saida
Jak na moje, to Ty sobie wkręciłaś nietolerancję na gluten i trzymasz się tego jak koła ratunkowego.

Wolę Twoją wersję, że sobie wkręciłam (chociaż nie wiem, czy mam aż tak przekonującą psychikę) Koleżanka była u gastrologa i powiedziała, że nigdy więcej. Myślę, że skoro normalnie na diecie bezglutenowej problemów nie ma, to nie ma potrzeby tego roztrząsać. Wystarczy kontynuacja diety bezglutenowej...Ja nie jestem z tych, którzy do lekarzy latają...idę do lekarza, jak już naprawdę mus jest.

obliques
Ile razy w tygodniu silowy robisz?

3 x w tygodniu

Dzisiaj też miał być trening, ale wypadł mi pierwszy dzień @ i tak jakoś nie mam ochoty na nic, chociaż nic mnie nie boli. Miska zaplanowana pod trening tj. ww w ostatnim posiłku, ale myślę, że jak zjem jednorazowo, to się nic nie stanie Trening zrobię jutro

W ogóle takie jakieś długie te cykle mam: 53 dni (konkursowy, więc nic dziwnego), 39 dni, 40 dni, 35 dni(ostatni).

CZWARTEK (26 WRZEŚNIA 2013) - TYDZIEŃ 3, DZIEŃ 6
MISKA - BTW: 120/80/180



POZA MISKĄ
NAPOJE: mieszanka herbat czarnych Madras, przefiltrowana woda, kombucha
WARZYWA: pomidory koktailowe, fasolka szparagowa
INNE: grzyby leśne(podgrzybki)
SUPLE: Omega-3


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-26 18:30:46

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
3 dni mało na budowe mięsni, dawaj 4 dni, i solidny trening, cos ci zaproponuje jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Hmm...jak trzeba dam radę 4 dni: na pewno poniedziałek i wtorek odpada (praca do 19-20), w środę mamy ustalone z mężem popołudnie dla siebie (nawet to trzeba ustalać w grafiku, bo byśmu się tylko w weekendy widzieli), więc jeden trening krótszy by się przydał (może być totalnie wykańczający), czwartek na trening ok, piątek lub sobota(zrobię sobie wcześniejszą pobudkę, żeby zdążyć przed pracą), no i jak zwykle niedziela. Uff...dobrze, że dzieci nie mam, bo wtedy to by z czasem krucho było...pewnie musiałabym z jakiejś pracy zrezygnować.

Podsumowując czas na treningi:
- środa (najkrótszy z treningów)
- czwartek
- piątek lub sobota
- niedziela

No to się szykuje kolejna zmiana treningu w ciągu ostatniego miesiąca. Ciekawe, czy miski też.Aero mam robić, czy nie, bo wyczytałam, że w walce o mięśnie raczej nie jest wskazane, ale może to sprawa indywidualna?

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-27 06:55:18

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
AGnes

wystarczyłoby:
tak, dam radę
nie, nie dam rady


Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-09-27 08:41:00

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Heh...przepraszam za gadulstwo

Będę ogromnie wdzięczna za podsunięcie jakiegoś treningu , ale jak nie macie czasu, to sama czegoś poszukam w weekend. Dzisiaj jeszcze kontynuuję stary.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
PIĄTEK (27 WRZEŚNIA 2013) - TYDZIEŃ 3, DZIEŃ 7
MISKA - BTW: 120/80/180



POZA MISKĄ
NAPOJE: herbata Earl Grey, przefiltrowana woda, kombucha
WARZYWA: pomidory koktailowe i zwykłe, kalarepa
INNE: grzyby leśne(podgrzybki)
SUPLE: Omega-3

TRENING SIŁOWY
Nogi



Trening bardzo męczący, może @ też się do tego dołożyło. W przysiadzie przednim porażka. Miałam dołożyć kg, a tu nogi zaczęły się tak trząść przy kg, z którymi ostatnio zrobiłam 8 powtórzeń, że aż się przestraszyłam, że nie wstanę Asekuracji nie mam.

NOWY TRENING
Mąż z kolegami, więc miałam chwilkę i niby znalazłam ciężki trening na 4 dni....znowu Saidy...i już byłam na niego zdecydowana, ale boję się, że zostanę skrytykowana za jego wybór Przeczytałam odpowiedź:
Martucca
Jak potrenujesz z 5 lat na poziomie zawodowca, to uznam to za dobry pomysł
do kogoś, kto też miał na niego ochotę.
No nic....szukam dalej...


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-27 20:32:46

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
SOBOTA (28 WRZEŚNIA 2013) - TYDZIEŃ 4, DZIEŃ 1
WYMIARY



Na codzienniej misce: 120/80/180.
Dzisiaj 3-ci dzień @.


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-28 06:54:19

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Przestań szukać w moich treningach, bo one serio nie są dla Ciebie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Ok rozumiem...widzę,że dzienników z Ladies Sport nie mam co czytać, bo pewnie większość treningów i innych informacji, jakie tam znajdę dla mnie się nie nadaje. Ja niestety nie jestem na takim etapie, żebym była w stanie zweryfikować, co jest dla mnie, a co za bardzo pro.

Na szczęście dzięki dontknow mam fajny trening na 4 dni Zaczynam od środy.

NOWY TRENING:
upper/lower 4x w tygodniu
UPPER A (środa)
1. Wyciskanie sztangi 3x 6-8 + 2 serie rozgrzewkowe
2. Wiosłowanie sztangielką 3x 6-8 + 2 serie rozgrzewkowe
3. Wyciskanie sztangielek na skosie 3x 8-10
4. Ściąganie drążka podchwytem 3x 8-10
5. Wznosy ramion bokiem 2x 10-12 + 2 serie rozgrzewkowe
6. Prostowanie na wyciągu 2x 10-12
7. Uginanie z supinacją 2x 10-12

LOWER A (czwartek)
1. RDL 3x 6-8 + 2 serie rozgrzewkowe
2. Wypychanie na suwnicy 3x 10-12
3. Uginanie nóg siedząc 3x 8-10
4. Wspięcia na palce 4x 6-8
5A Weighted crunches 3x 8-10
5B Unoszenie nóg 3x max
5C Plank 3x max

UPPER B (sobota)
0. Podciąganie na drążku podchwytem 2x max
1. Ściąganie drążka nachwyt 3 x 6-8
2. Wyciskanie żołnierskie 3x 6-8 + 2 serie rozgrzewkowe
3. Przyciąganie na wyciągu dolnym 3x 8-10
4. Wyciskanie sztangielek na płaskiej 3x 8-10 + 2 serie rozgrzewkowe
5. Rozpiętki na płaskiej 2x 10-12
6. Uginanie (gryf łamany) 2x 10-12
7. Wyciskanie francuskie jednorącz 2x 10-12

LOWER B (niedziela)
1. Przysiad 3x 6-8 + 3 serie rozgrzewkowe
2. Przysiad bułgarski 3x 8-10
3. Uginanie nóg leżąc 3x 10-12
4. Wspięcia na palce 4x 10-12
5A Serratus crunches 3x 8-10
5B Reverse crunches 3x 8-10
5C Plank 3x max

Szczegóły: http://www.aworkoutroutine.com/the-muscle-building-workout-routine/

Wydaje mi się, że ten rozkład BTW, co mam powinnam mieć tylko w dni treningowe, a nie cały czas. W DNT obniżę, tylko muszę znaleść moje wcześniejsze obliczenia.

SOBOTA (28 WRZEŚNIA 2013) - TYDZIEŃ 4, DZIEŃ 1
MISKA - BTW: 120/80/180


+ NIELICZONY CHEAT MEAL Z GRZECHAMI Z OKAZJI ŚWIĘTOWANIA 10-TEJ ROCZNICY ZWIĄZKU Z MOIM MĘŻEM
- cielęcina z grzybami mung (pisało w menu,że 200 g)
- surówka z bambusa
- ryż biały (pewnie ze 100 g)
- banan
- 3 orzechy włoskie
- 2 duże szklanki do drinków malibu z mlekiem (mleko prosto od krówki, więc zdrowe)...w sumie malibu możeze 100 g
- lody z owocami (ananas) z bitą śmietaną (o dziwo mi smakowały...miałam 2 epizody z lodami na wakacjach i za każdym razem żałowałam, bo były za słodkie, za bardzo mulące, a te wczorajsze takie bardziej orzeźwiające, delikatnie kwaśne nawet)
- łyk jakiegoś włoskiego likieru pomarańczowego (ładnie wyglądał, więc mieliśmy to pić zamiast malibu, ale okazał się za mocny i ogólnie ble)

Nie żałuję niczego Następny grzech miskowy pewnie w Walentynki, jak co roku
To malibu to na mnie od kwietnia, od moich urodzin czekało, więc silną wolę mam

POZA MISKĄ
NAPOJE: herbata Earl Grey, przefiltrowana woda, kombucha
WARZYWA: wino półwytrawne (lampka),pomidory koktailowe i zwykłe, papryka czerwona i żółta, biała kapusta, brukselka
INNE: grzyby leśne(mix)
SUPLE: Omega-3

TRENING SIŁOWY
PULL (Plecy, bok barków, tył barków, kaptur, biceps)



Drążek z nachwytem nijak mi nie idzie. Z podchwytem nawet kilkanaście sekund mogłam się powolutku opuszczać, a tu pod koniec prawie od razu spadam.


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-09-29 09:57:36

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening 17-latek (piłka nożna)

Następny temat

roczny zapas

WHEY premium