Dokładnie. Wczoraj na forum w Spamie ( znaczy to nie był spam ) w temacie KSW zrobili 150 stron w ciągu kilka godzin, a My miętolimy ten Spam, co oni w ogóle tam pisali %-) sporo osób zostało zbanowanych i usunęli ten temat. Tak to jest jak się zbierze trochę więcej ludzi w jednym temacie. Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-09 11:55:47
Ja mysle ze juz ta walka dała mu do myslenia. Wygrał na punkty ale kazdy widział to co widział. Mniejszy i słabszy zawodnik wytrzymał z nim dwie rundy, i wytrzymał by tez trzecią i dogrywke czego o pudzianie zdecydowanie powiedziec nie mozna. Moze wezmie sie za trenowanie i da sobie spokój ze śpiewaniem i tańczeniem.. Dobrze ze za dwa tygodnie to [...]
spokojnie, na wszystko potrzeba czasu, fakt że Pudzian jest typem szołmena, ale jest niesamowicie ambitny i waleczny, niekoniecznie mówię o KSW, ale to pokazał wielokrotnie na zawodach StrongMan, więc kilka lat doświadczeń i "przekwalifikowania się" może zrobić z niego liczącego się zawodnika, o ile z tego nie zrezygnuje, bo z taką walką [...]
otóż to. to przecież było juz 13 KSW a co z poprzednimi 11toma? (w 12 walczył pudzian wiec była walka stulecia). Przeszły bez echa praktycznie. fajnie że chcą promować MMA ale narazie to celują chyba w koła gospodyn wiejskich bo to jest cyrk a nie gala.
fajne to KSW wczoraj było ale kłerwa ani jednej rzeczy którą Stoker wymienił to nie pamiętam nayebany byłem troche, żołądkowa miętowa to dobra rzecz ale walki wszystkie dobrze pamiętam, zawiódł mnie troche Pudzian, liczyłem że go rozyebie lece cya
a to juz zalezy od człowieka;-).a co do kwestii mma to mam nadzieje ze ufc w koncu do nas zawita i to z przyzwoita karta :-)),bo niestety ale do ksw mam dosc podobny stosunek jak do naszej pilki...
UFC w tym roku już raczej nie zawita do Polski, więc trzeba "cieszyć się" polskim cyrkiem zwanym KSW. Jestem patriotą, ale więcej emocji wywołuje u mnie aktualnie oglądanie powtórek spotkań polskiej repry z lat 70-90 (gdy nie mogę sobie przypomnieć wyniku), niż oglądanie jak ciota jedna z drugą w koszulce z orłem na piersi nie potrafią podać sobie [...]
Wywiad po wygranej walce na KSW 21. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DSj3O4GRTe4 Serdecznie gratulujemy i zyczymy powodzenia w dalszych walkach, IHS Team
Film dokumentalny o Michale Materli, zawodniku KSW, który w tę sobotę stoczy trzecią walkę z Jayem Silvą. http://www.maxior.pl/film/180990/all-or-nothing-michal-materla