sorry, jesli powinienem wiedziec, ale nie wiem -moze mi ktos przyblizyc kim jest Materla, czemu nie walczy w KSW, gdzie trenuje, jakie odnosil sukcesy itp? szczerze mowiac nazwisko obijalo mi sie juz o uszy, ale nie wiem o tym gosciu nic, poza tym ze ma dziary i koszulke ChuteBoxu :) dzieki z gory za info
dzieki Matrix33, a wie ktos czemu czolwoy zawodnik Polski nie startuje w KSW? a swoja droga czy Nastula byl wczoraj na gali, bo ja nie widzialem...Saleta byl za to
dzieki za gratki dla wszystkich Kilbian: mowiac o dopingu na KSW 4 ,wydaje mi sie ze chyba ogladales inna gale doping jaki zrobili (w wiekszosci moi znajomi) to bylo po raz kolejny mistrzostwo swiata.Wielkie dzieki za to dla Was!!!Z imprezy na impreze jestescie coraz lepsi! podziekowania dla mojego kornera w osobach Mirka Oknińskiego i Lucio [...]
czy ma ktoś może walkę Jurasa , albo najlepiej całe nagranie z KSW?? bardzo bym chciała zobaczyć to jeszcze raz. jak tak , to proszę o wysłanie na adres [email protected] dzięki z góry : )
bardzo dobra rozpiska jak na KSW. Całym sercem za Melvinem! Ciekawe kogo wybiorą Pudziemu - mówił w wywiadzie, że ma dużo opcji, przed Michałem naprawdę ciężkie wyzwanie, ale liczę, że wygra i zobaczymy go jeszcze w 2013 w UFC - tak wiem marzenie i szansa na to to jakieś 5% :-( Saidov, Irokez i Karolina Kowalkiewicz w dodatku na rozpisce - [...]
Materla już do końca swojej przygody z KSW będzie dostawał przeciwników po Mamedzie ??? powinien stamtąd sp*******c jak najszybciej sie da i w USA startować Nie jestem pewien, ale w jakimś wywiadzie z włodarzami, czy samym Materlą było, że to ostatni raz. a poza tym ciągle te same mordy - wyniki też w ciemno do przewidzenia Dokładnie, ale to się [...]
Nie miałem na myśli ostatniej walki Michała w KSW, tylko obiło mi się o uszy, że Materla i Sawicki nie pozwolą na to, by Cipao walczył w dalszym ciągu z odpadkami po Mamedzie.
@Damren - jakiego Nogueire, bo chyba nie znam, bo przecież nie masz na myśli Antonio Rodrigo Nogueiry, który by Pudziego rozj**ał w każdej płaszczyźnie - szybciej i w lepszym stylu niż Timek. @lex_levis - już nie przesadzaj - na żywo spoko.. ale PPV płacić to jest nieporozumienie i jest dlatego, że większość ludzi to d****e i to kupują, bo jakby [...]
też mnie to pjerdolenie o PPV wkvrwiać zaczyna, ktoś nie chce to nie kupuje. i tak jak Tomasz, jakie to są koszty? idziesz do ziomka, kupujecie w 3-4 PPV i wychodzi tyle ile na 2 browary wydasz w pubie. Większość co tak gada ile to nie kosztuje, Polska biedny kraj itd a sami pewnie co weekend więcej przechleją na baletach czy na inny syf wydadza, [...]
A ja w starciu Khalidov vs Drwal byłbym za Drwalem i tyle. Bardzo ich lubię, ale dla mnie Tomek jest rzetelniejszy, miałem okazję go poznać i wgl, bardzo dużo ćwiczy :) A Mamed taki już naciągany na super gwiazdę przez to KSW co jednak nie zmienia faktu, że jest bardzo dobrym zawodnikiem. Z ogórkami każdy jest bardzo dobry, no ale ma jakiś tam [...]
nie jadę po nim dlatego dałem cudzysłów odnoszę się do tego ,że jedziesz po nich ,bo nie pasuje ci ich pochodzenie i tyle ,w MMAA przeciwnicy polaków nie wydają mi się lepsi niż przeciwnicy polaków na KSW. Mogę kibicować nawet żydowi jak będzie miał ciekawy styl walki...
Wiesz co, dla mnie to jest zwykłe zakładanie czegoś z góry bez żadnych podstaw. CO ON TAM ROBI? Powiem Ci. Saidov jest dobrym zawodnikiem i ma pełne prawo walczyć w KSW. Czy znajdzie się ktoś kto go ubije, czy nie, to zależy od a) czy jest ktoś taki w Polsce i b) czy K/L go znajdą. To nie jest jego wina że nie szukają albo takich nie ma. I skończ [...]
nie znamy nazwisk bo wpychają czeczenów do ksw. naprawdę myslisz że w Polsce nie ma ani jednego zawodnika który mógłby ich pobić a jeszcze go nie znamy??
[...] to dlatego,że pracował 2 razy ciężej niż "miejscowi".w Polsce ktoś z za granicy ma robione z górki,a obywatele pod górkę. widzisz róznicę? ciekawe gdzie byliby kuzyn mameka i ten karzełek, gdyby nie wcisnął ich tam "ksw undisputed champ" bez pasa? w dupie. o to mi chodzi i tu mam rację Reem wjechał do stanów i dostał pod górkę. wiesz o tym
nie moja wina,że nie rozumiecie sensu moich wypowiedzi. nie jestem patriotą ok? ale puszące się patriotyzmem ksw (polak zawsze najlepszy) prowadzi jednocześnie politykę dla mnie niejednoznaczną i zaprzeczającą patriotyzmowi. o tym piszę. ok? co do Reema, bo niektórzy piją, dostał porażkę na którą zasłuzył ale uważam,śledząc jego karierę od [...]
Zawadzki vs Gamrot oficjlanie Obecnie odbywają się ME w grapplingu na Węgrzech, jest kategoria MMA i Mateusz Gamrot został mistrzem Europy w amatorskim MMA. Ciekawe jak sie młody wilk z Ankosu zaprezentuje w debiucie na KSW.
http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnicy_lista - 193 zawodników - w tym każdy kto walczył kiedyś na KSW (w historii) + nowi zakontraktowani i Ci co już nie walczą a walczyli to UFC ma 2 razy więcej zawodników obecnie walczących a jakby zliczyć w historii to pewnie będzie kilka tysięcy