w podsufitce? coś Ty auto na choinkę przerobił? %-) tez sie dziś zbetonuje heh, ino KSW nie oglądnę bo się buntuje i nie wykupuje tych ebanych perperów nie godzi się to z moim sumieniem uczciwości \-) w ogóle to wszyscy Solidarnie w cały kraju raz powinni uj na to wyłożyć zeby ani jedeń gamoń nie wykupił i by skończyli z tym wydziwianiem, albo by [...]
Dobre KSW, a mianowicie dwie ostatnie walki. %-) Pudzian największe zaskoczenie, Nastula ledwo co oddychał. %-) Mamed z ciężką kontuzją, ale dał rade, oby szybko i bezproblemowo wrócił do zdrowia. Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2014-12-07 00:57:36
najlepsze KSW było 19 %-) chyba ze poebałem numer, ale na 99% to to, co Pudzian po raz pierwszy walczył z Najmanem %-) do dziś jak to wspomnę z znajomymi,co oglądaliśmy to bania w uj hehe %-) a to sobie i tak oblukam gdzies kiedyś ;)
Najgorsze co może być to lekceważenie przeciwnika ... kolejnym przykładem na to walka Michała M z Jay'em na ostatniej gali KSW. Gratulacje dla Władimira za zwycięstwo i sportowe zachowanie po walce.
Jestem prawie pewien, że Miocic by pozamiatał Noga ciężko. Rzeczywiście, żal patrzeć na eksplozywność i dewastujące KO. Jordan - fenomen fizyczny, supersprawny przy takiej masie, kosmicznie wyniki siłowe, b. szybko się uczy, ale to przecież OGÓR... /edit Szybko można by sprawdzić poziom tych "kelnerów" z ciężkiej UFC, gdyby wpadli takie KSW czy [...]
NA vipleague jak zwykle będzie stream przecież. Taki paradoks, że do KSW imo ciężej znaleźć streama niż do UFC.%-) A z tą kondycją to zgodzę się z tobą K_PS, że jego organizm lepiej się przyzwyczaił do walce170 lbs niż wcześniej i kondycja będzie lepsza, ale cudów nie wróżę. Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-08-20 23:13:26
Nie widziałem dobrze bo miałem spory pokaz slajdów ale czy przypadkiem nie było werdyktu a'la KSW? %-) obejrzę w dzień jeszcze raz. Nate chyba zadowolony tak czy siak bo dojdzie do 3 walki i znowu zgarną siano Conor widzę muay thai trenował i to z dobrym skutkiem. Ale kondycja dalej taka sobie. Ktoś atletyczny z dobrą kondycją i lou kingami (taki [...]
to twoja opinia :)wpadki drukarskie się zdarzają,chociaż w nowym numerze takich nie widziałem. Sa fajne relacje między innymi z amatorskiego MMA,trening potęznych nóg Bena White,FIBO 2010,KSW XIII :) Polecam
Przeciez zartuje z tym KSW i pudzianem, sam z checia bym zobaczyl rewanz z werdumem, tym bardziej, ze gość jest w zasięgu Fedora, oczywiście o ile ten sam jest w ogole w formie. Fedor z pasem UFC na 40ste urodziny, kto by pomyslał o czyms takim 2 lata temu jak cain mial pas ??
powiem tak: jeżeli Fedor nie podpisze kontraktu z UFC to będę kibicował każdemu z kim będzie walczył żeby go znokautował (chyba nie jedyny), bo to po prostu byłoby śmieszne, on miałby w dupie fanów wybierając inną organizację i wykazałby się zachowaniem Mameda - pewny pieniądz, mniejsze ryzyko porażki. Fedor to legenda i żaden prawdziwy fan MMA [...]
No k***a to by jaja były ale bym się nie zdziwił szczerze mówiąc , jednakże ta walka trwałaby 15 sekund ,fajnie ,że Pudzi pewny siebie jest z drugiej strony,co ma powiedzieć ,tak przyjmę tą walkę mimo pewnego wp******u? IMO poczekamy na wyniki kolejnego KSW ,pamiętajmy ,że jakby Pudzian walczył to karta pewnie leciałaby np na Polsacie sport. tj [...]
Nie sadze zeby kiedykolwiek doszlo do tej walki. To,ze sam wie na jakim jest poziomie nie oznacza, ze chce zbierac po ryju, on akurat jest strasznie dumny, wiec na pewna przegrana raczej nie pojdzie. Wystarczaco my sypia w ksw zeby mial sie lasic na wyplate
No i prawidłowo. Byłyby jaja przyćmiewające "świetne" decyzje KSW wszystkie razem wzięte gdyby było inaczej. Nie chwaląc się przewidziałem że Khabib nie będzie taki bezradny w stójce jeśli okaże się że ma dobrą szczękę. Podobnie jak w walce Weidman - Anderson Udana gala :-))
To trochę perfidnie wygląda szczerze mówiąc. W Juesej hamburgery nie wykupują nawet 100% biletów na 12-15 tysięczne hale, kiedy jest mega karta. Oglądalność też z dupy, bo w sumie mają gorszą na foxie niż KSW na Polsacie %-) Natomiast w Brazylii walkę Juniora oglądało z 70 milionów ludzi. Ja na miejscu Danuty bym inwestował w Brazylię jak chooj, [...]