Reaguje się tak jak się trenuje. Raczej będzie tak, że np. zapaśnik ***nie o glebę, a bokser przywali. A ten co nie trenuje uderzy pięścią. O to chodziło Moim zdaniem dzisiaj mma jest bardziej promowane od boksu- w boksie nie ma walk "Pudzianów" aby nakręcić zainteresowanie MMA nie kończy się ani nie zaczyna na KSW. Nie chodzi tu o [...]
Że też wam się chce płacić w tym pey-per-view tyle kasy za jakieś POLSKIE KSW. Jak już się tym interesujecie to lepiej oglądać MMA- podobno na wyższym poziomie. chociaż wam pewnie chodzi o to że tam jest PUDZIAN.... Osobiście boksu i tych KSW nie znoszę ale z innych trransmisji niż futbol to uwielbiam piłkę ręczną na turniejach reprezentacyjnych [...]
Mocno i ostro w necie jest komentowane zatrzymanie Aslambka S. %-) Teorie spiskowe oczywiście też się pojawiają: "...kilka lat temu czytałem gdzieś w necie, że KSW to przykrywka do prania pieniędzy czeczeńskiej mafii w Polsce. Nie wiem ile w tym jest prawdy ale fakt faktem, że Czeczenów w KSW dużo. Szkoda, że niektórzy przez bandytyzm psują [...]
Kamil Walus wymiata na galach KSW.... najpierw wyrownana walka na KSW 18 i farciarskie zwyciestwo dzieki kontuzji przeciwnika (przedstawione przez zaprzyjaznionego dziennikarza telewidzom jako "efektowny nokaut") a teraz wczesny stoppage z bylym, 38 letnim pilkarzem
15.09.2012 (sobota) Notka: Aktywność zerowa, chyba, że można wliczyć do niej wyjazd na rowerze do sklepu, bo twarożek się zepsuł i trzeba było kupić nowy :P Zrobiłem sobie fasolkę po bretońsku (http://www.sfd.pl/Fasolka_po_breto%C5%84sku_-t884649.html) i całkiem ok wyszło. Oglądnąłem w końcu film "Ali" i myślałem, że w dzisiejszych czasach tylko [...]
Autor tekstu jest z pewnością wielkiem fanem MMA.Jakaś część tekstu to "pobożne życzenie" autora. To że org KSW organizuje gale Adamek vs Gołota świadczy o tym że robi po prostu najbardziej widowiskowe gale tego typu w Polsce. Przecież to nie jest "impreza" łączona z MMA, tylko sam boks. Nie świadczy to o tym że boks upadł na [...]
Czy widziałeś walkę Mariusza na XVI edycji gali KSW?? Czy widząc zawodników za Oceanu w jego wadze, uważasz, że ma On choć odrobinę szansy na to, że zawalczy kiedyś np. dla UFC?? pytanie średnio ambitne ale za to odpowiedź : Myślę, że dla Mariusza priorytetem jest KSW i polska publiczność, to tu jest gwiazdą i zapewne na niej się skupi. [...]
Arros, w żadnym wypadku ! Omegę dodaję tam, gdzie nie chcę wyrzutów insuliny. W porach okołotyreningowych, jak najbardziej wskazany ;-) Co do wrażeń, tak na szybko, bo lecę oglądać dalej ksw, to dużo lpsza jakość życia ! ;-)
Siema, Wyj**any filmik z ADCC Widziałem przed chwilą KSW Action 5 i mogę polecić bo są wywiady w szatniach po walce np. DVD i Iro ,poza tym Juras i Janek gośćmi w studio ogląda się całkiem fajnie jak na program o KSW 17.
Rozyerdoliły mi musk te komentarze. Widać z czym cały czas MMA jest w Polsce kojarzone, z KSW. O UFC to może słyszał ktośtam kto sie dalej zainteresował obejrzawszy KSW, które kojarzy już każda osoba w tym kraju. No ale powoli do celu... klasyka polskiego RAC :D http://www.youtube.com/watch?v=DlsojO7Ci9A
Ha a moja mama jak ogarnia, z resztą jeszcze zanim Pudzian walczył już wiedziała co to jest i jej sie podobało bo najbardziej wszechstronny sport walki itp. a ona na uczelni wykłada i costam studenty ją zaczeły o KSW zagadywać i Pudzianie już nie pamietam która edycja KSW leciała wtedy, to im zrobiła wykład że sie jakimś Pudzianem podniecają a [...]
Kurde, Kawul jak już pisałem 1000 razy jest inteligentnym, łebskim typem, ale jest takim snobem i bufonem że niedobrze mi się robi. Wciska kit prosto w oczy , KSW stawia wyżej od Bellatora i to sporo%-) Ja rozumiem trochę zaginać rzeczywistość, ale co innego kolorozywanie a co innego propaganda nie mająca nic wspólnego z prawdą. I jeszcze [...]
[...] i gala do jednej mordy,niewazne czy ktos wygrywa z zagranicy,zawsze lub prawie zawsze wydymaja go sedziowie,ktorzy prawdopodobnie pochodza od boksu,lub rzutu dyskiem:/Mamed i kego czeczenska rodzinka,Bersekery i ten no,co mu piszczel niby Pudzian polamal...Polska,kraj absurdu...gale wojaka i ksw,no i Adamek z jakims ogorasem za 50zl,k***a zal.pl
Zawsze mi się przypomina kiedyś wypowiedziane słowa przez jednego z nich, gdy była bodajże podana ilość widzów na otwartym polsacie porównana z ilością ppv z UFC : "To kto tu robi lepszą robotę? My czy Dejna Łajt?" Teraz się okaże... Ta wypowiedź się tyczyła porównania z numerkami na foxie jakie kręci UFC. No i słusznie zauważyli K&L, że rekord [...]
KSW stoi w miejscu , Bellator wchodzi na spike i do ruskich + lepiej płacą fighterom wbrem temu co głosi KSW Zmieniony przez - xper w dniu 2012-09-02 13:10:06
KSW stoi w miejscu , Bellator wchodzi na spike i do ruskich + lepiej płacą fighterom wbrem temu co głosi KSW Zmieniony przez - xper w dniu 2012-09-02 13:10:06 Ano stoi. Bo jadą od lat na grzbiecie Czerwonego Balona i mimo zainteresowania jakie on wywołał nie udało im się wyhodować nic na tym gruncie (Mamed akurat sam się wyhodował :-D ). Reszta [...]
Jak się dowiedział portal MMania.pl Mamed Chalidow rezygnuje z występów w KSW i podpisuje kontrakt z amerykańską federacją. Ostatnią walkę stoczy w Warszawie na gali KSW 21… I hejterom teraz pękają zwieracze %-)