Dwa i pół tygodnia do gali , a tu tylko 6 walk obsadzonych, a na stronie KSW 3 walki TBA vs TBA. Chyba się zawodnicy nie garną do "największej organizacji MMA w Europie". Ilu KSW ma zakontraktowanych zawodników, ze nie są w stanie 18 chłopa raz na kwartał ogarnąć?
Dwa i pół tygodnia do gali , a tu tylko 6 walk obsadzonych, a na stronie KSW 3 walki TBA vs TBA. Chyba się zawodnicy nie garną do "największej organizacji MMA w Europie". Ilu KSW ma zakontraktowanych zawodników, ze nie są w stanie 18 chłopa raz na kwartał ogarnąć? Nie, nie garną się, tylko zbierają lajki, żeby na angaż zasłużyć...
https://youtu.be/3_KFRn_MS9s KSW 50: Phil de Fries vs Luis Henrique – zapowiedź walki Phil de Fries stanie do trzeciej obrony pasa na KSW 50 w Londynie. Na własnej ziemi król kategorii ciężkiej podejmie młodego Brazylijczyka, Luisa Henrique. Starcie będzie walką wieczoru gali, która odbędzie się już 14 września w The SSE Arena, Wembley. Informacja [...]
Dla takich Januszy mma jak,to jak nie ma Pudziana to ksw bez Pudziana się nie liczy,albo jakiś inny freakfight typu brunetka,ale może obejrzę bo będzie Janikowski i Parke. P.S A Mariuszek będzie walczył na ksw51 z Kołeckim?Gdzie to ksw bedzie ?W grudniu?
Saleta i Najman już pokazali na KSW co potrafią, więc nie czaje po co znowu taki cyrk robić.Dzięki takim "walkom" KSW się tylko ośmiesza ,a nie idzie ku lepszemu
Absolutnie zgadzam sie z przedmówcą. Federacja KSW zajmu sie nie tyle promowaniem MMA na polskim rynku, lecz najnormalniejszym w swiecie trzepaniem kapuchy. Twierdzenia Pana K..., że dzięki nim MMA w polsce rozkwita, ze to dzieki nim i Pudzianowskiemu, to przykład tego jak można wciskać ludziom kity. Dla mnie osobiście gale KSW to nic innego, jak [...]
I tu odnośnie wypowiedzi Jurasa. Marzenie ściętej głowy, że KSW będzie promować MMA w Polsce. Od pierwszej walki pudziana minął prawie rok. To będzie 3 KSW z udziałem Pudziana. I drugie z udziałem Najmana. Przez ten rok nawet nie mieli ambicji stać się galą na poziomie. Zamiast powoli sprowadzać dobrych zawodników, po raz trzeci oglądać się [...]
Marzenie ściętej głowy, że KSW będzie promować MMA w Polsce. Od pierwszej walki pudziana minął prawie rok. To będzie 3 KSW z udziałem Pudziana. I drugie z udziałem Najmana. Przez ten rok nawet nie mieli ambicji stać się galą na poziomie. Zamiast powoli sprowadzać dobrych zawodników, po raz trzeci oglądać się będzie jakieś popierdółki jako walkę [...]
[...] sie w mediach że wyruchał jego zone i tyle a czy z nią był to raczej nie , najman mógł wygrac tą walke i tyle a wy przestańcie narzekać bo już ciężko sie to czyta wiadomo że ksw to nie ufc ale wczoraj obejrzałem kilka dobrych walk i może pójdzie to wszyszstko w dobrym kierunku , wszyscy co tu tak klekoczą że c***nia że słabo że pośmiewisko jak [...]
Ja do KSW zawsze podchodzę już trochę z dystansem, i to pozwala mi zaoszczędzić nerwów. Gale mi się bardzo dobrze oglądało ze znajomymi, dużo śmiechu, niespodzianek a i nawet miejsce dla sportu się znalazło%-) Narzekacie Panowie strasznie, a potem tak czy siak wszyscy oglądają. Szczerze mówiąc przypomina mi to oglądanie filmów przeze mnie i przez [...]
^ to nie była walka o pas. Takie jaja tylko w KSW, że "miszcz" walczy ale nie o pas. Silva przegrał walkę o pas ale wygrał nie o pas, ciągle z tym samym"miszczem ksw" f*** logic %-)
A i porownania ogladania KSW do pojscia na glupie komedie są z też dvpy, bo: Nie slyszalem jeszcze, zeby producent glupiej komedii kryl sie z charakterem swojego filmu i rozpowiadal wszerz i wobec jakiego to ambitnego dzieła na miarę Kubricka nie stworzyl A wlodarze KSW na okraglo gadaja, ze chca byc silna, powazna i liczaca sie organizacja na [...]
A i porownania ogladania KSW do pojscia na glupie komedie są z też dvpy, bo: Nie slyszalem jeszcze, zeby producent glupiej komedii kryl sie z charakterem swojego filmu i rozpowiadal wszerz i wobec jakiego to ambitnego dzieła na miarę Kubricka nie stworzyl Miałem na myśli bardziej kino sensacyjne, ale nich Tobie będzie;) Dla mnie jakby producent [...]
UFC - początki 1993 Pride- początki 1997 KSW - początki 2004 Rynek amerykański i rynek orientalny vs rynek polski, zarówno pod względem ilości potencjalnych zawodników co i ilości potencjalnej widowni - nie do porównania. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to nie wiem już jak prościej wyjaśnić fakt, że KSW jak i fighterzy w niej walczący jeszcze dłuuugo [...]
Rynek amerykański i rynek orientalny vs rynek polski, zarówno pod względem ilości potencjalnych zawodników co i ilości potencjalnej widowni - nie do porównania. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to nie wiem już jak prościej wyjaśnić fakt, że KSW jak i fighterzy w niej walczący jeszcze dłuuugo nie osiągnie światowego poziomu. Choć organizacyjnie [...]
Powtorze sie raz jeszcze, bo chyba nei zrozumiałeś - WALKA MISTRZA NIE O PAS nie ma nic wspolnego ani z poziomem sportowym zawodnikow ani z rynkiem ani z pogoda w Etiopii ani ze złożami metanu w galaktyce Andromedy itd. I nie jest to NIC czego wlodarze KSW nie mogliby by zmienic, bo to zalezy tylko i wylacznie od ich decyzji, a nie rynku / [...]
Parke ma tymczasowy pas wagi lekkiej. W ubiegłym roku w videoblogu Borysa Mańkowskiego, Gamrot ogłosił że zwakował swoje dwa pasy wagi piórkowej i lekkiej i nie przedłużył kontraktu z KSW. W marcu roku KSW poinformowało o powrocie Gamrota do organizacji.