[...] temu gdy ten byl ciagle w szkole Miocic zostal znokautowany po wczesniejszych 3 wygranych w Ufc, więc z tą szkołą to nie przesedzaj. Bellator to przedszkole, a gdzie jest ksw;)? Nie badz smieszny. Raczej Omielanczuk jest przeceniany. Struve to nr 12 w dywizji po takich "kotach" jak Lewis I wiecznie przegrywajacy Browne, a Stipe jest juz [...]
Ja tez się piszę. Tylko ustalmy może z góry jakich organizacji gale będą typowane - czy tylko tych topowych, np. UFC, Dream, Affliction, KSW czy mniejszych, mniej prestiżowych takich jak chociażby EliteXC, Shooto albo KOTC też. Zmieniony przez - Picasso79 w dniu 2008-09-17 11:57:54
Generalnie wszystko jest do dogadania. Ja jednak stawiałbym na gale z 'wyższej półki' t/j Affliction, UFC, Dream, Sengoku, KSW? Można przed galą dogadać wspólnie czy typujemy czy nie. Co robimy z zasadami?
Acha, same gale-wydaje mi się, że sens ma typowanie tylko tych najlepszych, czyli UFC, Affliction, Dream, KSW. W drodze wyjątku moglibyśmy typować walki Mameda w Elite, Nastuli w Sengoku i krwawe pojedynki Popka .
Panowie, Kung Fu samo się nie zrobiło:D na następnym KSW wyżej wymieniony niedźwiedź vs Kung Fu Panda oglądał ktoś film pt. Yip Man, film traktuje o Wing Chun, produkcja azjatycka, nieco wyolbrzymiona ale miło się ogląda Zmieniony przez - m-aly w dniu 2010-08-14 17:43:37
Znajac zycie i tak bedzie 100 tematow po walce Moge zmienic temat, tylko na jaki ? "KSW 14 - relacja i wyniki z ważenia" Bede na konferencji jak cos. Moze uda mi sie zadac jakies pytania, jesli jakies macie to slucham
kaczka, bez przesady z nazwa tematu od razu trzeba bylo dodac ksw 15 taki "multi temat" jest bez sensu z powodu braku mozliwosci ogarniecia syfu Zmieniony przez - w0jt w dniu 2010-09-17 20:19:57
Właśnie wróciłem z ważenia. Transmisja na telebimie lipa, ciagle sie zawieszało. Moja dziewczyna brałam udział w konkursie i wygrała dla mnie minaturowe rękawice do auta KSW Popstrykałem jej troche fotek z zawodnikami(w oko wpadł jej Kułak) Fajnie widzieć tylko fighterów na żywo i przybić z nimi pionę.
[...] ludzi... co do instruktorów to będzie Robert Ł.( dzięki któremu mamy salę) który pod szyldem full contakt karate....zajmuje się bjj oraz mma...jest także jednym z sędziów ksw od samego początku... Obecnie Robert jest na obozie zimowym i nie chcę mu d...zawracać...ale wraca 26.01- i wtedy dokładnie się dowiem jaką prezentację przygotuje dla nas [...]
Go home, you're drunk buddy %-) też imo Shogun sobie poradzi - stylistycznie może z tego dobry brawl wyjść, ale co z tego skoro Te Huna nawet w Top 10 nie jest a nawet nie wiem czy w Top 15 jest-wątpie. Shogun jest na równi pochyłej w swojej karierze. Te Hune prawie Jimmo znokautował. Liczę na dobrą walkę i kibicuje Shogunowi, bo jeszcze mimo [...]