SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ksw

  • Wielki Konkurs WASZA OLIMPIA 2007

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    A moją koszulkę za konkurs KSW dostanę kiedyś? Pozdr.

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 4286 Data: 2007-02-05 11:08:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • UFC 204: Bisping vs Henderson 2

    Post
    Scena MMA i K-1

    [...] temu gdy ten byl ciagle w szkole Miocic zostal znokautowany po wczesniejszych 3 wygranych w Ufc, więc z tą szkołą to nie przesedzaj. Bellator to przedszkole, a gdzie jest ksw;)? Nie badz smieszny. Raczej Omielanczuk jest przeceniany. Struve to nr 12 w dywizji po takich "kotach" jak Lewis I wiecznie przegrywajacy Browne, a Stipe jest juz [...]

    Odpowiedzi: 183 Ilość wyświetleń: 18137 Data: 2016-10-09 06:29:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TYPER MMA II EDYCJA!!!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Ja tez się piszę. Tylko ustalmy może z góry jakich organizacji gale będą typowane - czy tylko tych topowych, np. UFC, Dream, Affliction, KSW czy mniejszych, mniej prestiżowych takich jak chociażby EliteXC, Shooto albo KOTC też. Zmieniony przez - Picasso79 w dniu 2008-09-17 11:57:54

    Odpowiedzi: 336 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-09-17 11:57:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TYPER MMA II EDYCJA!!!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Generalnie wszystko jest do dogadania. Ja jednak stawiałbym na gale z 'wyższej półki' t/j Affliction, UFC, Dream, Sengoku, KSW? Można przed galą dogadać wspólnie czy typujemy czy nie. Co robimy z zasadami?

    Odpowiedzi: 336 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-09-17 12:00:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TYPER MMA II EDYCJA!!!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Acha, same gale-wydaje mi się, że sens ma typowanie tylko tych najlepszych, czyli UFC, Affliction, Dream, KSW. W drodze wyjątku moglibyśmy typować walki Mameda w Elite, Nastuli w Sengoku i krwawe pojedynki Popka .

    Odpowiedzi: 336 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-09-17 13:05:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TYPER MMA II EDYCJA!!!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Dlaczego nie stawiamy KSW X?

    Odpowiedzi: 336 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-12 21:26:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TYPER MMA II EDYCJA!!!

    Post
    Scena MMA i K-1

    Obstawiamy KSW?

    Odpowiedzi: 336 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-12 08:47:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Loża Szyderców - spampost

    Post
    Sztuki Walki

    Panowie, Kung Fu samo się nie zrobiło:D na następnym KSW wyżej wymieniony niedźwiedź vs Kung Fu Panda oglądał ktoś film pt. Yip Man, film traktuje o Wing Chun, produkcja azjatycka, nieco wyolbrzymiona ale miło się ogląda Zmieniony przez - m-aly w dniu 2010-08-14 17:43:37

    Odpowiedzi: 483 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-12 14:22:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KSW 14 - wyniki ważenia live

    Post
    Scena MMA i K-1

    Znajac zycie i tak bedzie 100 tematow po walce Moge zmienic temat, tylko na jaki ? "KSW 14 - relacja i wyniki z ważenia" Bede na konferencji jak cos. Moze uda mi sie zadac jakies pytania, jesli jakies macie to slucham

    Odpowiedzi: 191 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-17 16:02:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KSW 14 - wyniki ważenia live

    Post
    Scena MMA i K-1

    Ale lasencje z tych potencjalnych KSW girl...

    Odpowiedzi: 191 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-17 18:19:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KSW 14 - wyniki ważenia live

    Post
    Scena MMA i K-1

    ksw girl

    Odpowiedzi: 191 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-17 18:19:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KSW 14 - wyniki ważenia live

    Post
    Scena MMA i K-1

    KSW się nie przygotowało, a przecież wiedzieli że będą organizować walkę o wielkim ciężarze gatunkowym. Słabo.

    Odpowiedzi: 191 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-17 19:16:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KSW 14 - wyniki ważenia live

    Post
    Scena MMA i K-1

    kaczka, bez przesady z nazwa tematu od razu trzeba bylo dodac ksw 15 taki "multi temat" jest bez sensu z powodu braku mozliwosci ogarniecia syfu Zmieniony przez - w0jt w dniu 2010-09-17 20:19:57

    Odpowiedzi: 191 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-17 19:57:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KSW 14 - wyniki ważenia live

    Post
    Scena MMA i K-1

    Właśnie wróciłem z ważenia. Transmisja na telebimie lipa, ciagle sie zawieszało. Moja dziewczyna brałam udział w konkursie i wygrała dla mnie minaturowe rękawice do auta KSW Popstrykałem jej troche fotek z zawodnikami(w oko wpadł jej Kułak) Fajnie widzieć tylko fighterów na żywo i przybić z nimi pionę.

    Odpowiedzi: 191 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-17 22:21:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • UFC 140 LIVE

    Post
    Scena MMA i K-1

    mate myją jak na ksw

    Odpowiedzi: 633 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-12-11 01:53:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAM !!! nie chce mis ie wymyslac tytulu :D

    Post
    Informator PODKARPACKI

    Kto dziś ogląda KSW ? %-)

    Odpowiedzi: 1001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-16 19:46:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAM !!! nie chce mis ie wymyslac tytulu :D

    Post
    Informator PODKARPACKI

    a karateka KSW ja ogladalem:P

    Odpowiedzi: 1001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-17 15:27:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAM !!! nie chce mis ie wymyslac tytulu :D

    Post
    Informator PODKARPACKI

    a wy się tym gównem mma ksw itp. podniecacie i w sobotnie ciepłe wieczory tv oglądacie w domu? zal won kuzwa na ogniska grille !!

    Odpowiedzi: 1001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-28 13:03:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ludzi... co do instruktorów to będzie Robert Ł.( dzięki któremu mamy salę) który pod szyldem full contakt karate....zajmuje się bjj oraz mma...jest także jednym z sędziów ksw od samego początku... Obecnie Robert jest na obozie zimowym i nie chcę mu d...zawracać...ale wraca 26.01- i wtedy dokładnie się dowiem jaką prezentację przygotuje dla nas [...]

    Odpowiedzi: 234 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-01-19 13:56:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Go home, you're drunk buddy %-) też imo Shogun sobie poradzi - stylistycznie może z tego dobry brawl wyjść, ale co z tego skoro Te Huna nawet w Top 10 nie jest a nawet nie wiem czy w Top 15 jest-wątpie. Shogun jest na równi pochyłej w swojej karierze. Te Hune prawie Jimmo znokautował. Liczę na dobrą walkę i kibicuje Shogunowi, bo jeszcze mimo [...]

    Odpowiedzi: 87 Ilość wyświetleń: 11593 Data: 2013-09-12 01:00:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)