[...] treningowej w interesującym mnie rozmiarze, dlatego zastanawiam się nad kupnem turniejowych. http://sklep.wojownik.com.pl/nowosci/oficjalne_oryginalne_turniejowe_rekawice_ksw_professional_fighter_s O rękawicach słyszałem same pochlebne opinie, jednak boję się, że dodatkowe zawiązywanie ich na każdym treningu stanie się bardzo uciążliwe lub, [...]
Tez bez "poduszki" są to typowe rękawice do walki. Cechują się tym że mają małą warstwę ochronną. Do walki i na worek są specjalne hybrydy. Polceam ci rękawice Spokey, o które pytałem wcześniej. Są to typowe hybrydy. Kciuk to podstawa. Jeśli jesteś zielony to zapomnij o rękawicach bez. Nawet profesjonalistom zdarza się wybić kciuk przy [...]
[...] sparingów. Chce żeby były wygodne i nie za twarde. Myślałem nad tymi : http://www.dso.pl/images/professional_fighter_rekawice_MMA_KS1.jpg http://www.dso.pl/images/everfight-ksw-mma-sznurek-4.jpg Wyglądają na solidne. Nie chce rękawic twardych ponieważ sparingi odbywają się z kolegami i nie chcemy później chodzić z dużą ilością siniaków. ;) [...]
Fajnie że gościu ma spore doświadczanie i umiejętności,ale jak jest wg ciebie najlepszym fighterem w Polsce to na bank chłopaki z ksw go przyjmą z otwartymi ramionami i możne się zmierzyć z innymi fighterami.
Szkoda Mira ale wydaje mi sie ze powoli idzie w strone Noga i Crocopa:( Jestem pewny ze w tym roku lesnar nie obroni pasa ;) Jak ja bym chcial zobaczyc Fedora w UFC!!!Przez tego managera to jak tak dalej pojdzie to go w KSW zobaczymy A co do Drwala to mial pecha... kto wie co by bylo jakby sie nie poslizgnal, ale Palhares mocno nabity byl jak na [...]
odemnie z Stargardu chłopak pierwsza walka i juz pas KSW zdobył :-))A ode mnie z miast był koleś który kilka miesiecy temu miał dość kontrowersyjną walke ,określoną jako masakra w klatce bo trener nie przerwał walki ( małolat taki ):):D Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-11-01 19:33:23
[...] , wstdyliwy a patrzcie jaka besta sława światowa strongmanów z niego wyszła później zajął sie napoważniej interesami co mu idzie ze wszystkich działań chyba najlepiej , w ksw i tak ejst już Polską legendą bo z jednego sportu do drugiego to bardzo daleko i tymbardziej już jak to mówisz podstarzalym wieku żeby sporty zmieniać , myśle osobiście [...]
uwierz możliwe:) KSW na ch**owej karcie z samym pudzianem bez khalidova praktycznie bez nikogo sprzedało 80k na samym cyfrowym polshhitcie. Cieszmy się ,że z Bowem nie zawalczył Golota ,bo mógłbyć wstyd
hmm..co to znaczy "zawodową"? jesli na zawody przyjedzie ktoś kto powiedzmy walczy na najblizszych eliminacjach do KSW (przykłądowo) to jesli chce to może wziasc udział, nawet jelsi przyjechałby nastek cyz różal i chcieliby powalczyc to wiesz, nie mzna im powiedzie - panowie, nie mozecie wlaczyc bo jestescie za dobrzy..
Jak nie będziecie dzwonić na policję i kablować, to streamy nie padną... %-) ostatnio podobno działały cały czas, może będzie dobrze :D Mamy kreta na forum - jac88 Nie dawać publicznie linków tylko na priv, omijać go szerokim łukiem! %-) nikt do mnie nie dzwonił podczas ostatniej gali KSW :( a Balboa a kupie PPV, a co, kto bogatemu zabroni %-) [...]
Jak nie będziecie dzwonić na policję i kablować, to streamy nie padną... %-) ostatnio podobno działały cały czas, może będzie dobrze :D Mamy kreta na forum - jac88 Nie dawać publicznie linków tylko na priv, omijać go szerokim łukiem! %-) nikt do mnie nie dzwonił podczas ostatniej gali KSW :( a Balboa a kupie PPV, a co, kto bogatemu zabroni %-) [...]