Herek - ja wiem o co Peji chodziło, pisze tylko jak to wygląda, a nie jak to interpretować. Jak dla mnie to ta końcówka jest po prostu żałosna, mógł to zakończyć rapem i wtedy by było wszystko super..
ALe ani Ty, ani Reso, ani nikt inny nie zaprzeczy, że Ryś jest strasznym kozakierem... Obecnie mnie jego postawa właśnie w****ia, szkoda że nie jest już taki jak tych parę lat temu.
No miejscami mi się ten diss nie podobał, ale nie ulega wątpliwości że to *******nięcie zmiotło Parias z powierzchni ziemii, nie sądzę żeby ich odpowiedź była miażdżąca... Albo sami się pogrążą jeszcze bardziej, albo zrobią coś na poziomie i Peja wbije im gwóźdź do trumny... to już jest raczej przesądzone, porwali się z motyką na słońce, ale z drugiej strony co mieli zrobić...
ALe ani Ty, ani Reso, ani nikt inny nie zaprzeczy, że Ryś jest strasznym kozakierem... Obecnie mnie jego postawa właśnie w****ia, szkoda że nie jest już taki jak tych parę lat temu.
No miejscami mi się ten diss nie podobał, ale nie ulega wątpliwości że to *******nięcie zmiotło Parias z powierzchni ziemii, nie sądzę żeby ich odpowiedź była miażdżąca... Albo sami się pogrążą jeszcze bardziej, albo zrobią coś na poziomie i Peja wbije im gwóźdź do trumny... to już jest raczej przesądzone, porwali się z motyką na słońce, ale z drugiej strony co mieli zrobić...
--== GAINER TEAM ==--
a i jeszcze ze "jak dotąd nie pokonany na ringach MMA" -
Ale przez te wygłupy według mnie zaczyna tracic powoli szacunek wsród ludzi.
