SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Cześć koledzy





































"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
świeżak dawaj soga












Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ja nie mówię że trixx zły ale końcówka, gdzieś tak ostatnia ćwiartka puszki to poracha

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no bo on zbyt słodki jak na piwo, ale mozna i tak

widziałem kiedyś takie piwko "Plummm" czy jakoś tak ale nie piłem

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ja niedawno wypiłem 3 okocimy mocne, a potem 3 trixxy i bełtałem

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
****a wczoraj mi bateria padła, a dzis nie miałem czasu pisać, teraz leże se na łożku w***ałem chipsy, oscypek i 3 twixy xD Wy tu o browarach, kumple w pokoju też mają a ja 4 dzień bez kropli xD Jutro Słowacja, peace

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
to cienias jesteś sixth

ja to zwykle jak pomieszam piwo i wódke to czkawki dostaje i bełtać mi się już czasem ostro chce ale tak się powstrzymuje aż mi przechodzi i idę spać

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2010-05-20 22:38:02

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ale serio nie byłem nayebany, po prostu zatrułem się tym, od tego dnia nie pije trixów

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Herek, dni bez alko liczysz?
niezła schiza już

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927



"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

WHEY premium