SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
elo

ziom do mnie dzisiaj, żebyśmy nie szli na polski bo pyta, to ja ok, poszliśmy na browar, potem na matme, po matmie jeszcze 4 lekcje no to na następny, sprzedawczyni na nas patrzy że my znów, wyszliśmy ze sklepu kumpel wzioł kase od siory i jeszcze raz poszliśmy po bro, znow do tej samej za 3-cim razem się uśmiechneła i powiedziała żebysmy wzieli więcej na zapas. jak pilismy to nauczycielka przechodziła koło nas i to tyle wrażeń ze szkoły

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
a Emilka dobra

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ja już po
15/20 nawet okej, ale tak samo jak Adrian myślałem że będzie gorzej, ciężki obrazek miałem, koleś stał w lesie i łamał gałąź, wtf

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
i co powiedziales?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
że planuje kemping, że jest ładna pogoda, że zaraz rozpali ognisko,wygląda na szczęśliwego, jest ze swoją rodziną, z tyłu widze las itp
zadała mi pytanie, co ja robie gdy jestem w lesie? powiedziałem że pierdze




























nie no żart, powiedziałem że pale ogniska i spaceruje

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
ale po angielsku mogles mi napisac

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
mnie pytała jakie sporty zimowe są popularne w PL i jakie ja uprawiam bądź moi znajomi

tez miałem zimowy obrazek

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
the picture depicts a man who is standing in the forest, probably he is on the camping, he is there with his family, he is lighting a bonfire. in the background i can see a lot of tree and two cars, the weather is good, i think that it's summer.
tak mniej więcej, mogą być błędy
na pytanie co robie w lesie odpowiedziałem
i am walking,i light a bonfire or i pat a horse

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
light a bonfire or i pat a horse


?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
wali konia przy ognisku

Podaj że piwo mie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

WHEY premium