SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja chyba pójdę i się zapytam, to bedę miał robotę 100 metrów od domu, tylko**** wie czy potrzebują takich jak ja

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ja to tam chce miec jakas fizyczna, ogolnie wszystko byle nie kelner bo sie nie czuje dobrze na tym stanowisku. To teraz ruszym do ustki i szukamy.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no ja też jakas fizyczną, szkoda że wujek na budowie nie potrzebuje pomocnika

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ja tam niby mam rodzine ktora tam ma jakas fizyczna przy fermie zwierzat itd i niby moglbym podbic o prace ale nie wydaje mi sie zeby mnie chcieli Bo to 100% musialiby mnie zalokowac i jeszcze zarcie mi ogarnac a to po kosztach im pojdzie. Praca bylaby w sławnie od pon do niedzieli. To chyba raczej w ostatecznosci zapytam bo innej opcji nie mam.


Namieszal mi facet strasznie. Laske wielka mi zrobil ze mnie na spotkanie umowi jak ja z typem gadalem w marcu o tej pracy. I nie gadalem oficjalnei czy mam bo myslalem ze jak pierwszy i jeszcze u niego robilem(pomgalaem to gowno budowac) to mam zalatwiona prace. A tu kicha.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
w sławnie na fermie??? u kogo może znam

no ja mam jeszcze mozliwośc ze u wujka bd pracował, w Wiciu przy domkach letniskowych, ale też bym musiał u niego mieszkac

a ten kolo też pedał, ładnie Cie wy****ał

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
dokładnie.
Damn pokrecil mi sprawe.
Zobaczymy jak wyjde
Trzymajcie kciuki

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no jak najlepiej Ci życzę

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No i zostaje opcja chłodnia jak rok temu a to gowno a nie robota bo raz jest tydzien pozniej miesiac przerwy i 2 tygodnie codziennie po 16 h. Zalezy od dostaw lososia.

Dobra***** z tym. Teraz mam prawdziwa motywacje do biegania po ustce.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
a u mnie oferty to same na ekspedienta kvrwa w jakiejś żabce czy ki chvuj hyh, poważnie trzeba pomysleć o wyjeździe to i może na jakiegoś grata zarobię i zostanie na jakieś WPC czy coś eh

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
no piszta coś

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

WHEY premium