SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
bauha

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
tak pytam z ciekawości

Herek - pezet? no weź przestań, on niech idzie z Erem do klubu ściągać panienkom bieliznę, albo niech wpadnie do salonu merca ładując magazynek w pana prezesa, bo coś tak o tym rapował, Peja czy Pihu to przynajmniej mają jakiś dorobek i przekaz, a on? omg

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
nie pjerdol
Pezet dobry jest

myslisz ze ilosc plyt swiadczy o tym ze jest ktos dobry?



Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2010-04-28 21:38:12

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Posłuchaj sobie jak zniszczył Tedego nie pisze tego tylko dlatego że Tede ma beef z Rychem, ale dlatego ze Tedego nigdy nie lubiłem, jeszcze zanim miał konflikt z płomieniem. chociaż Pezet się nie przyłączy bo przecierz to ziomy z Eldoką. ale Pih mógłby

zresztą OSTR by ich wszystkich pojechał nie miał chyba z nikim beefu bo wszyscy sie go boją

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
nie,
ale jego płyty mają płytki przekaz albo go nie mają, jak dla mnie
zresztą ja go jakoś nie trawię, nie wiem czemu

on się nadaję zresztą w sumie tylko do takich kawałków jakie nagrywa, nie żeby to była wyższa półka

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Pezet ma sporo klubowych kawałków, dlatego jest kojarzony jako "leszcz" ale wg mnie napewno nim nie jest

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
a zreszta nie wazne.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
OSTR, to spoko typ
wiec nikt nie ma powodow do beefowania sie znim
Rychu sie z nim lubi,

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no, nie mówię że klubowe kawałki są złe, bo też są potrzebne
tak jak rapowanie o dupie maryni też jest potrzebne, nic w tym złego, dopóki ktoś nie uważa tego za rap z wyższej półki


a ostry to na pewno by ich porozjeżdżał, na poczekaniu by to zrobił znośnie, a jakby przysiadł to miazga, zresztą on raczej ma to gdzies zeby nagrywac na kogokolwiek dissy, po co mu to

a tede to hooy i zawsze tak było

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no OSTRy to człowiek nie z tej planety nie spotkalem się z zaczepkami w jego stronę, bo i on nikogo nie zaczepia zobaczcie sobie jego bitwę w giżycku jak pojechał 4 kolesi na wolno

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

WHEY premium