SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening niemieckich cięzarowcóa z procentami

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52003

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
Wajchenau niby logiczne ale można dwuznacznie to rozumieć a mianowicie:
1 Robię siłę w np 6 tygodni z suplementacją (siła dużo na +) po skończonym planie inny plan i koniec suplementacji = spadki bo szybko siła poszła
2Robię siłę w ciągu 9-12 tygodni bez suplementów siła idzie powoli do przodu po tym jak skończymy ćwiczyć = wolne spadki bo wolno siła przyszła:D
Wiem ze tak nie jest ale dla mnie czy robię siłę w 3tygodnie czy w 10 nie ma żadnej różnicy tylko od uzyskanych efektów zawsze przynajmniej to moje zdanie zawsze powinno robić się plan na podtrzymanie siły.
A więc moje pytanie jak zminimalizować spadki po cyklu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
dieta ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
pawel9121- 142,5kg x 3 więc ok 145-147,5 (nie wiem bo dokończyłem planu 10-tyg WL Senegrotha z własnej winy bo były tam obciążenia rzędu 125%, a ja źle się rozgrzewałem. No i nabawiłem się kontuzji, plus do tego magisterka plus praca i imprezy i tak się przeciągnęło od stycznia aż do września tego roku :) wziąłem w październiku i po 2-tyg wprowadzenia ( 3 treningi) poszło 125kg. Za tydzień podchodzę znów pod 142,5- 145, zobaczymy co się uda zrobić.

Gawlak- przy tej samej suplementacji, regeneracji i odżywianiu na pewno siła będzie spadać wolniej po planie 12 tyg niż po 6 tyg, ale oczywiście, że możesz zrobić plan 6 tyg na krecie , beta- alaninie i NO, i po rekordzie roztrenowanie 7-14 dni (przy trzymaniu właściwej diety i np bcaa zaczynasz kolejny plan treningowy i nie powinno być źle. Jak zawsze, wiele zalezy od indywidualnych predyspozycji no i tego co na Ciebie działa, bo każdy człowiek jest specyficzny i musi obserwować swoje ciało i wyniki.

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
ja juz pierwszy trening mam za soba bylo w miare lekko ale pozniej pewnie bedzie duzo gorzej zobaczymy jest to czegos warte :) wszystkiego trzeba probowac :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
Wajchenau tak wiem o tym że każdy jest inny tylko ja po pierwszym moim planie na siłę trwał 6 tyg suplementacja monohydratem nie trzymałem wtedy jeszcze żadnej diety po skończonym planie odstawiłem mono zrobiłem tak jak piszesz roztrenowanie i nie odczułem żadnych spadków. A teraz podchodzę do tego poważnie mam dietę mono, bcaa w razie czego myślę że będzie dobrze zobaczymy za jakiś czas zdam relacje od 2 stycznia zaczynam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Mam pytanie odnosnie tego planu.Nie jestem zadnym ciezarowcem,ale regularnie cwicze w domowej silowni,aktualnie splitem partia 2xtydzien. poniedzialek klata/barki/tric,wtorek off sroda nogi/plecy/biceps czwartek off, piatek klata/barki/tric i sobota nogi plecy biceps. Czy moge wykorzystac ten plan w treningu na klate a reszte partii cwiczyc normalnie. bardzo zalezy mi na poprawie sily w WL. moj aktualny max to kokolo 80kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20596
nie ma sensu ;) przy takim wyniku o wiele mniej wymagajace rozpiski siłowe dadza ci podobny progres co tnc, jak chcesz lawe poprawic to w dziale masz dlugofalowy który bardzo dobrze sprawdzi się w wyciskaniu

"Ludzka siła wyrasta ze słabości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
5 trening poszedł bez problemu ktoś podpowie kiedy zaczynają się schody ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20596
może nie bedzie ;) ja zrealizowałem cale 9 treningów w 5 tygodni bez żadnego problemu, niestety poźniej nie moglem ciągnac tego treningu i ława poprawiła się w te 5 tyg tylko o te 10-15kg

"Ludzka siła wyrasta ze słabości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
jak w 5 tygodni plan rozpisany jest na 8 jak się nie myle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo będę sie regenował po takim treningu?

Następny temat

JAK HARTOWAŁA SIE STAL...

WHEY premium