SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening niemieckich cięzarowcóa z procentami

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52044

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
a czy można do tego treningu brać gainera2? jeżeli tak to kiedy najlepiej? przed treningem czy na noc? ćwicze około 20. pozdro

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
ale masz pytania , pewnie ze można dlaczego by nie , wiekszosć odżywek ma ci pomagać w treningu a nie w nim przeszkadzać , najlepiej gainerka wypij po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
chcialbym sprobowac ten trening jednak na silowni nie mam mozliwosci zmieniania ciezaru o 1kg, tylko moge przeskakiwac co 5kg, powinienem zaograglac? czy jak np mam ~77,5kg wg tych % to zrobic 5serii 80kg i 5serii 75 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
różnica może być od 1% do maksimum 2%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
ale ten gainer to sa głównie weglowodany. to może z 1 godzine przed treningiem? bo słyszałem opinie żę na noc nie powinno sie pic weglowodanów bo sie odkłada w tłuszcz... co ty na to pele? napisz jak powinienem robic ale dokładnie z góry dzięki i pozdro...

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
wieczorem nie powino sie pic gainerka bo to głownie węglowodany, na noc powinno sie jejśc tylko białko , weglowodany to energia która sie wykozysta alebo pójdzie w tłuszcz , jak bierzesz na noc to organizm nie jest w stanie wykorzystać tej energi i temu idie w tłuszcz ,
wiec tak jak masz kase to stosuj gainerka przed treningiem bo dzieki temu na treningu będziesz miał wiecej energi , po treningu wskazane jest też wypicie gainerka aby uzupełnić ubytki białka i węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
ale ja ćwicze około 20 wiezorem wic mam se wypic około godziny przed tak tego gainerka2? a po to nie mam pić bo jak kończe trening to jest około 21.30 i ide spać ? to co byś mi radził na noc?

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
i jeszcze jedno czy jeżeli mam ten trening to nie moge już robić innych ćwiczen na klate jak rozpietki czy wyciskanie na skosie? a czy moge jechac tym tą rozpiska

poniedziełk:ten plan który podałeś pierwszy trening z tej rozpiski i grzbiet
wtorek:barki, biceps i triceps

sroda:wolne

czwartek:ten plan który podałeś drugi trening z tej rozpiski i grzbiet
piatek:batrki,biceps i triceps

sobota niedziela wolne
i tak dalej od poniedziałku 3 trening z tej rozpiski i tak do konca czyli 9 sesii treningowych..

czy moge tak trenować i zawsze pic gainerka godzine przed treningiem??? z góry dzieki i pozdro Pele...

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
ale po treningu możesz wypic gainerka , niezależnie czy jest w nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
na kalte tylko to cwiczenie nic pozatym , żadne rozpiętki itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo będę sie regenował po takim treningu?

Następny temat

JAK HARTOWAŁA SIE STAL...

WHEY premium