SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening niemieckich cięzarowcóa z procentami

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51982

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Weź pod uwagę, że ten plan charakteryzuje się dużo większą objętością. Robić go po 10tygniowym, który maksymalnie synchronizował Twój CUN małą ilością powt to samobójstwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Ok dzięki to zrobię jeszcze tydzień czy dwa jakieś słabsze treningi, a później zacznę ćwiczyć ten i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
tak jak to juz ktoś napisał to jest program dla zaawansowanych zawodników, trzeba mieć przed realizacją tego planu już jakieś "natrenowanie" , to jest jak z przygotowaniem choćby do zawodów nie zaczyna się od razu od właściwych 10 lub 12 tygodni przygotowań. to jest proces stopniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
hmmmmm. ..... teraz tak sobie pomyślałem i troszkę to szaleńcze ponieważ tam ktoś napisał ze to jest do cyklu 4-5 dniowego. czyli załóżmy ze mój max w siadzie to 200 i jak wykonam z nim 10 Seri po 5 ruchów to będzie 146 kilo (załóżmy poniedziałek) to w piatek muszę zrobić trening 2 czyli 156 kilo 10 serii po 4 ruchy a potem wtorek trening nr 3 ? tak..... dobrze to z rozumowałem ??
A można ten trening zastosować do wszystkich bojów jednocześnie? czy na tym to właśnie polega!

muszę jakoś zacząć urozmaicać treningi po przestałem dostrzegać progresję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Szczerze mówiąc ja przy takiej objętości ograniczyłbym się do jednego treningu na tydzień. Myślę, że jak na 9tyg to i tak można solidny progres zrobić. Swoją drogą ten plan był przewidziany dla ciężarowców, którzy zmieniali kat wagową. Jak będę szedł kiedyś w górę to siady na tym przetestuję bo czuję, że mi giry po tym wywali konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
no i faktycznie gdyby zrobić coś takiego w przeciągu tygodnia 2 treningi siadów, dwa ciągów i klatki to bez porządnej irańskiej kreatyny było by ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
sene a jak wyglądał by ten cykl do mc ?? tez by się nadał ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Czemu nie aczkolwiek ja bym raczej go w siadach i ławie przy zmianie wagi zapodał. Do ciągów mam już dobre i sprawdzone metody, które na mnie działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
podziel się metodą..... bo ja stanąłem w miejscu
chociaż teraz szykując się do mp zrobiłem lekki progres ...... ale chyba niewielki !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
dziś zrobiłem pierwszy z 9 treningów z tego schematu na klatkę faktycznie hardcoree !! zobaczymy skutek finalny za 8 treningów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo będę sie regenował po takim treningu?

Następny temat

JAK HARTOWAŁA SIE STAL...

WHEY premium