SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening niemieckich cięzarowcóa z procentami

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51971

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Bonczas - zamierzam kupić białko, bo bardzo prawdopobone ze wlasnie przez moje odzywianie taki brak efektow (mam na popoludnie wiec ciezko generalnie sie dobrze odzywiac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
jezeli niemasz diety to poco kupujesz białko , najpierw zadbaj o diete a pozniej mysl o odzywkach , proponuje zakupić biały ryż i brazowy , tuńczyki, piersi z kurczka, jajka biały ser , dopiero pa takiej diecie bym zakupił odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
wiem , i od diety zaczne. Wakacje ida to łatwiej bedzie mi ją trzymac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
100 % - 60 kg
73 % - x kg

x = 73*60/100= 44 kg x 5 x 10

100 % - 60 kg
92 % - x kg

x= 92*60/100= 55,25 kg x 3 x 10

Tak wyglada u mnie pierwszy i ostatni trening. Troche lajtowy ten program...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
pamiętaj, wolno opyszczaj ciężar, przytrzymaj na klatce pół sekundy i dopiero z całą siła pchaj w górę. Ja tez myslalem ze jest latwy, zapewniam cie jednak ze tak nie jest, ale najwazniejsze ze działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
ghor chyba cos sie pomyliłes , w programie na siłe chodzi o to zeby szybko opuszczac (w sposób kontrolowany)i jeszcze szybciej wyciskac , prosze cie nie wprowadzaj ludzi w bład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
no może faktycznie tak nie trzeba robic, ja jestem poczatkujacy więc może objaśnisz jak należy wykonywac powtórzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
robisz w normalny sposób , czyli opuszczasz sztange szybko , ale w sposób kontrolowany bez odbijania sztangi od klatki -klatka to nie tranpolina i przy wiekszych ciezarach moze zle sie skończyć to dla organizmu , a wyciskasz jak najszybciej sie da ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7412
Chodzi tu o dynamike ruchu, opuszczanie musi byc nie za szybko nie za wolno ale przy klatce należy zwolnic ruch aby nie odbic cięzaru potem jak najszybciej wypchnac do gory.

Pozdro!

Sie skacze sie pływa ciałko też sie zaj**iste ma, bajerka jest. No pain, No gain. Go out here and start train.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
siema, dzis podniosłem 95kg, przedtem moj rekord to 88, ale ostatni trening skonczylem przedwczoraj takze chyba sie jeszcze nie do konca zregenerowałem
btw, ile wynosi minimalny czas odpoczynku po treningu jesli chce próbować nowy rekord?
pozdrawiam wyciskaczy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo będę sie regenował po takim treningu?

Następny temat

JAK HARTOWAŁA SIE STAL...

WHEY premium