SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening niemieckich cięzarowcóa z procentami

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51995

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2040
Jak teraz jestem na odrabianiu strat siłowych. Po 12 dniach ćwiczeń powrotnych z 67kh skoczyłem do 78kg i jade cyklem rozgrzewkowym i tak sie właśnie zastanawiam czy zapodac sobie ten cykl - czy nie będzie za ciężki - a nawet nie chodzi o to że za ciężki tylko nieiwem czy poprostu nie będe działał z za dużym bodź cem a jak wiemy według zasad WEidera - jedna z zasad mówi żeby działaś na mięśnie z jak najmniejszym moźliwym bodźcem a byśmy mogli jak najdłużej mieli do dyspozycji ine większe cięższe bodzće. No bo skoro na mnie działa doskonale 6 srii to po co robić 10 - mój staż treningowy łacznie wynosi 6 miesięcy takich prawdziwych ćwiczeń a takiego wyciskania jest troche więcej. Wyciskałem ponad 100kg i chce jak najszybciej wrócić do tego wyniku jeszcze tylko 25 kg mi zostało. Myśle że tyle odrobie tylko moze wezme lżejszy trening. A suplementacje znajdziecie w moim dzienniczku. Tam też będzie relacja ze zmienionymi wartościami tego treningu - tylko ja go troche zmienie - niewiem czy nawet nie tak że będzie on miał mało wsolnego z ty ma planem a będzie tylko podobny. No ale zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5601
aktualnie robiłem 7 trening i nieogarnąłem :/ może to dlatego że stosuje ten trening podczas diety redukcyjnej :/ Jutro powtorze i napisze czy mi sie udalo :)

Pozdrawiam ;]

Prawdziwa Siła Drzemie W Sercu, Nie W Słowach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2853
a orientujecie się może, jak ten trening wpływa na masę klatki? hamuje wzrost przez ten okres, przyspiesza, czy działa tak jak normalny trening masowy w kulturystyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5601
Jest mało powtorzeń a więc raczej "wchodzi" to na siłę :) mi masa prawie wogóle nie poszła z tego co widze po swoim ciele...

Prawdziwa Siła Drzemie W Sercu, Nie W Słowach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 896
Mam pytanko trenuje juz 15 miesiecy moge sobie zrobic taki trening??? Obecnie biore 107 kg. Aha i jeszcze jedno ktory lepszy jest ten czy ruski??

Bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5601
spokojnie juz mozesz robic:) nie robilem ruskiego a ten wiele daje :) pozdro

Prawdziwa Siła Drzemie W Sercu, Nie W Słowach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93147
Jak robicie to ktos wam pomaga czasami ?? Bo mi chyba dobrze sila juz skoczyla bo zrobilem juz 3 trening i leciutko koncze serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 896
a jak mysicei niewaze za mał obo to tylko 70 kg i 172 wzrostu

Bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93147
Ja mam podobny wzrost 170 a waze 62 kg wiec 70 przy takim wzroscie napewno nie jest za malo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
U mnie to tak było w 5-6 serii kwestia psychiczna a 9-10 już z wycięczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo będę sie regenował po takim treningu?

Następny temat

JAK HARTOWAŁA SIE STAL...

WHEY premium