SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening niemieckich cięzarowcóa z procentami

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51935

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
a mógł by ktoś przybliżyć ile to wyjdzie ogólnie na maxa ?? od nowego roku planuje zacząć ten plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
chcialem zrobic ta rozpiske ale boje sie ze moj dotychczasowy ksztalt klatki piersiowej sie zmieni troche dziwne robic tylko wyciskanie lezac bez rozpietek itp moglby mi ktos to wyjasnic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
ten plan jest do kitu. szybkie spadki po nim. lepiej robic siłe dluzszymi cyklami 2-3 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
to teraz dałeś mi do myślenia :D bo chciałem go robić masz jakąś fajną rozpiskę na siłę na dłuższy okres tak jak mówisz 2-3miechy ??
i dlaczego sądzisz/mówisz że siła spada co jest tego przyczyną bo nie rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
pawel9121- ten plan jest stricte na siłę, więc nic dziwnego że nie ma rozpiętek- nie bój się ja też rozpiętek nie robię i mam normalną klatkę :) na tym planie idzie równo i masa i siła :)

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
widzisz ten trening trwa robiac go 2 razy w tygodniu konczy sie go po 4-5tyg wiec dosyc szybko wiec siła tak samo spadnie szybko jak robiłes ten plan. mam fajny plan na ok 7-8 tyg podeslij meila to ci wysle ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
Wajchenau robiles ten pla??jak tak to jak dzialal na ciebie? juz sam nie wiem co robic jedni tak mowia drudzy tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
[email protected] ok czekam
cały cykl 2x na tydzień trwa 8 tygodni bo ten na pierwszej stronie podobno nie jest cały ale zobacze co mi ciekawego podeślesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
pawel9121- robiłem ten plan i uważam że nie jest zły- siła idzie, masa też (zauważ że spora objętość tego planu) nawet bez żadnych odżywek z tym, że ja trenuje tylko siłowo i moim zdaniem efekty siłowe byłyby lepsze gdyby np zrobić standardowe 9 serii a 10 serię z 1 lub 2 powtórzeniami na odpowiednio procentowo większym ciężarze żeby organizm przyzwyczajać do tego rekordu który chce się pobić.

Gawlak- co do zasady jeśli siła szybko idzie do góry, (np dzięki krótkiemu planowi treningowemu lub ostrej suplementacji) to potem równie szybko spada, chyba że się potem dba odpowiednio o podtrzymanie wyników. Ja trenuje bez żadnych supli, zróżnicowanymi planami (z przewagą takich 2-3 miesięcznych) i przez 9 miesięcy całkowitej przerwy od siłowni i dużo picia siła w wyciskaniu spadła tylko o ok 10-15% także nie ma cudów- szybko przyjdzie wynik- szybko go stracisz- ciężko i długo zapracujesz- dłużej się będziesz cieszyć nim

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
to ile wyciskales przed przerw z siłownia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo będę sie regenował po takim treningu?

Następny temat

JAK HARTOWAŁA SIE STAL...

WHEY premium