SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szczegoly diety..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5296
mam pare pytan.. na ktore nie znalazlem odpowiedzi mimo poszukiwac, mam nadzieje ze nie wydadza sie smieszne :)

1. czy twarog, ktory bardzo lubie.. moze mi w jakikolwiek sposob zaszkodzic, jesli mimmo dobrej diety sobie zwyklym cukrem posypie ?

2. czy smazenie np. w panierce z otrebow moze obnizyc wartosc posilku ? moze zmienic sie zawartosc ww/b/t ?
tak wlasnie jem rybke 2 razy dziennie przed i po treningu, po 200g - jak ja najlepiej podac do ciemnego ryzu by bylo jak najlepiej i smaczniej ? :>

3. w pierwszych trzech posilkach mam platki owsiane, twarog, razowy z kurczakiem.. jak tutaj dodac oliwe z oliwek ? znacie jakies dobre metody ? jestem tadek niejade.. i mam problem z salatkami =[

4. dieta - po jakim czasie od rozpoczecia prawidlowej diety redukcyjnej + ostrych treningow silowych i aerobowych mozna spodziewac sie poprawy metabolizmu.. z bardzo powolnego.. bo taki wlasnie teraz mi wskoczyl, ale zapotrzebowanie mam zarowno dobrze wyliczone.. jak i dobrze sie czuje, bo nawet nie odczuwam glodu, mimo -500kcal =/

5. nie ten dzial, ale dla jednego pytania szkoda temat nowy zakladac.. czy najbardziej namacalnym skutkiem dobrego treningu (zarowno dobrze zaplanowanego pod wzg. merytorycznym jak i wykonanego) jest uczucie napompowania po ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
heh....no i tak bywa...wsumie to nawet dobrze , myśle że aerobami i tak zrobiłes sobie ujemny bilans , więc nie jadłeś ponad norme ;) i co najważniejsze nie zaczełeś od obcięcia 500kcal albo i więcej jak to nie którzy robili więc nie masz się czym przejmować...powodzenia

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Ad 1 5-10 g sacharozy nie zniweluje efektow calej diety
Ad 2 Panierka w duzym stopniu wchlania tluszcz, staraj sie smazyc bez. Wliczaj wszystko: paniierke i tluszcz
Ad 3 Mozesz dodac do twarogu, we Wloszech chleb macza sie oliwie, mozna tez pic z kieliszka
Ad 4 To jest kwestia indywidualna, zalezy od wielu czynnikow. Czy dieta i trening sa prawidlowe mozna ocenic majac jakis staz i znajac juz reakcje swojego ciala
Ad 5 Napompowanie jest oznaka naplyniecia krwi do miesni, wiec raczej tak chociaz nie zawsze

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
1 cukier(sacharoca)jest bez wartościowa brak tam witi min posyp cynamonem
2 smasz bez tłuszczu
spadek wagi to tylko od danego organizmu zależy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Lepiej piecz lub gotuj, ew smaz na teflonie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5296
baardzo dziekuje..

sacharoza juz odpada - twarod z cynamonem dobrze smakuje ;)

przypalilem w sumie sobie mintaja kurde.. na teflon wrzucilem, lekka panierka z otrebow, i zaczelem piec bez tluszczu.. no i sie przypalil.. albo to nie teflonowa patelnia tylko zwykla, albo cos zle robie :>

odnosnie treningu i napompowania, mialem problem taki.. ze cwiczylem typowo na mase te 4-5 serii po max 10 powtorzen, zwiekszylem ilosc potworzen do 12-15 i dodalem po 1-2 serii (bo przestawilem sie na redukcje) i pierwszy raz w zyciu.. nie dosc ze cieknie ze mnie jak z dzikiej swini, to jeszcze po treningu lapy mi urosly z 2cm, a dzis rano zgiac nawet nie moglem jednej.. boje sie juz o nogi jutro :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Co do przypalania,to jezeli dodasz odrobine masla (np.z 20g) to nic sie zlego nie stanie,no i nic sie nie przypali.

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5296
5g starcza, dobrze sie uzmazyl.. bez tluszczu w sumie


prosze o pomoc/porade - bardzo chce zredukowac sie - problem jest dla mnie dosc dziwny, i nie moge go zrozumiec :

- jestem na diecie na redukcje, 1700kcal (dieta sprawdzona przez paru specjalistow)
- cwicze 4x w tyg, 16 dzien A6W

chodzi mianowicie o to.. ze sie objadam, po prostu niektore posilki w siebie wmuszam, nigdy wczesniej nie bylem tak nazarty po obiedzie, potreningowym czy sniadaniu..

dla przykladu:
- sniadanie - kiedys to byla jedna mala kanapka, a teraz talez platkow + pol kostki twarogu
- drugie sniadanie - kiedys sznytka z serem/szynka - teraz 2 sznytki z 4-5 grubymi kawalkami indyka + pol kostki twarogu
- obiad jadalem 3x mniejszy
- potreningowy.. nigdy nie jadalem

- na bank wyliczylem zapotrzebowanie prawidlowo wg wzoru
- nie mam pojecia co myslec.. bo licze te gramy przed kazdym posilkem, budzik w zegarku 6x dziennie ze pora posilek przygotowac
- pod wieczor kostka twarogu.. podczas gdy ja nazarty caly dzien chodze.. ledwo co w siebie wmusze

- w zwiazku z tym pytanie - wiesz co ze mna nie tak ? czy jak sam sie redukujesz.. masz miedzy posilkami uczucie glodu ? czy dieta powinna byc taka.. ze jestes syty non stop i w siebie wmuszasz az.. - na ludzki rozum bym zmniejszyl posilki.. ale kluci sie to z wiedza, ktora tutaj otrzymalem - nie dosc ze za duzo bym odjal, to jeszcze mi sie spowolni i tak wolny metabolizm...

bardzo prosze o pomoc, z gory dziekuje
w razie czego dam linki do diety/treningu i wszystkiego co moze pomoc w odpowiedzi jakiemus specjaliscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
myśle że skurczyłeś za bardzo żołądek i zwolniłeś metabolizm.....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
ja jestem glodny miedzy posilkami,ale niekidy sie zdarza ze nie.to chyba ma miejsce wtedy ja jestem czyms zajety i nie mysle o zarciudaj linka do diety zoboca.heh.ekspert ze mnie nie jest ale zawsze zerknac mozna

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak jesteś głodny...a jesteś na masie to źle

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
wlasnie ze jestem na redukcjitakiej z kosci na osci hehe

Zmieniony przez - BigiKozok w dniu 2005-04-27 22:34:48

Bedzie pisk!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka przed snem

Następny temat

???????????????????????????

WHEY premium