SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak schudnac szybciej - mimo trwania diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 387
Witam
Nazywam się Marek mam 185cm wzrostu jestem na siłowni 3razy / tydz i gram w kosza. Stosuje dietę 1000kcal (polega ona na tym że zjadam dziennie pokarmy których kalorie niew sumie nie przekraczają 1000kcal). Rozpoczołem dietę na początku sierpnia ważyłem wtedy 95kg - teraz ważę 88kg - ale ta moja waga nie zmienia się od 10dni.
Nie wiem co dalej robić (zmienić dietę, czy nie)?
Czy dorzucić jakieś areoby ?
BARDZO PROSZĘ O POMOC I Z GORY DZIEKUJĘ !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze napisz przykladowy swoj jadlospis, bedzie nam latwiej powiedziec co moze byc przyczyna takiego zastoju. generalnie, musisz pamietac ze proces chudniecia nie jest procesem "liniowym" ale "skokowym" - waga idzie w dol/stoi w miejscu/gwaltownie spada/stoi w miejscu/ idzie w dol/ stoi itd. Etapy te moga miec po kilka dni, ale tez dluzej. Organizm stara sie bowiem przystosowac do nowych warunkow, tzn. do mniejszych porcji energetycznych.
Z drugiej strony, niestety diety niskokaloryczne nie do konca sa efektywne - jesli w tych 1000 kcal zjadasz np. ziemniaki, kukurydze, ryz itd - pomimo trzymania sie swoich planow podwyzszasz poziom cukru we krwi, powodujesz zwiekszenie produkcji insuliny i w efekcie latwiejszy rozrost tkanki tluszczowej. Unikaj weglowodanow (przede wszystkim cukry, biala maka, ryz, ziemniaki, kukurydza), a zwlaszcza ich polaczenia z tluszczami.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Na poczatku takie slowa :
NALEZA CI SIE TEGIE BATY. Twoj cien powinien ci sprzedac podbrodkowego za zbrodnie na wlasnym ciele. 1000 kalori? Facet 185 cm? 3 razy silownia? Samobojca - tak - odchudzanie - nie. Bledy jakie popelniles sa karygodne, zaloze sie ze polowa tych kg jakie straciles to miesnie. Nie chudniesz bo two ogranizm wszedl w stan "oszczednosci". Wskazowki:

1. Uwazaj na IG. Tylko ww o niskim IG.

2. 5 dni dieta + 1 dzien normalne jedzenie (bez opychania sie)
- dziwne? Ale skad, podkrecasz metabolizm i chudniesz szybciej

3. Bardziej kaloryczna dieta. Stopniowe spadki. 2500 kalorii, 2200 kalorii 2000 kalorii i nizej bron boze nie schodz jesli cwiczysz na silowni.

4. Nie silownia odchudza a DIETA + AEROBY.

5. Duzo bialeczka kosztem weglowodanow.

6. Rozloz ilosc posilkow na 4-5. Organizm bedzie caly czas najedzony, brzuch plaski (bo nie bedzie naraz trawil 2 kg jedzenia), tluszczyk nie bedzie sie odkladal bo orgnizm nie bedzie w tym sensu widzial.

7. Szustego dnia jedz ww wiecej. Ale o niskim IG

8. Nie eliminuj tluszczow. To ww tucza. Tluscze zwierzece zamien na OMEGA 3

9. I uwazaj na silce bys nie zaslabl.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Potwierdzam, to co robisz do tej pory (1000 ckal) to masakra dla Twojego organizmu. Zastosuj się do rad kolegi a na pewno znowu waga poleci Ci w dół. Jeżeli nie poleci - nie przejmuj się! Ja jadę miesiąc na podobnej diecie i o dziwo moja waga stoi na tym samym poziomie co przed jej zastosowaniem ale tłuszcz zniknął kompletnie! Pali się jak masło na patelni! Oczywiście nie byłoby efektów bez ćwiczeń. Trzy razy w tyg siłka a po niej odrazu na basenik i nontoper 1h ostrego pływania. Dobrze byłoby abyś zaopatrzył się w jakiś antykatabolik. Ja biorę HMB, aminokwasy i białko po treningu i na noc. Niedozownym elementem jednak jest zestaw witamin, o którym nie wspomniał Ronowicz.

P.s. Pamiętaj jeszcze o wodzie! Pij jej min 2l dziennie.

Pozdrawiam!

Acceess Peace
Wojtas 2002
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko i efektywnie schudnac??

Następny temat

jajecznica :)

WHEY premium