SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ale ******lisz teraz chłopaku.


buhahahahaha tyle powiem
narka.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
chcialem sie wpisac po 1 poscie tym dluzsym ale odpuscilem
ale teraz juz moge
moglbym sie odniesc do kazdego zdania,mimo ze sie 'nie znamy' ale ostatnimi czasy jak mialem jakas 'technincza' sprawe,dzialales b.szybko i to mi sie podobalo
a co do reszty n/c hehe

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-04-12 01:05:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
NIE MOŻECIE SIE JAKOŚ POGODZIĆ ZROBIĆ KOGOŚ JESZCZE ADMINEM I ZOSTAĆ NA FORUM
STRASZNIE SIE DZIEJE co chwile jakies bez sensowne tematy sa zakładane nikt tego nie kasuje
A Dla ludzi ktorzy zakładaja Temat w kotrym chcą sie teraz dowiedzieć czegoś Odpowiadaja 13-15 latkowie
Sorry że sie udzieliłem tutaj nie chcem być zjechany przez nikogo
Ale nie chcem też żeby SFD PADŁO
Jeśli to koniec FORUM CHCIAŁBYM PODZIEKOWAĆ wszystkim ktorzy przyczynili sie do powstania tego forum bo sie dużo nauczyłem dzieki WAM
I wszystkich Błedów przez to na sobie nie doświadczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
chwile mnie nie bylo a tu takie buty

dobre fazy

ciekaw jestem jak sie to rozwinie, Mateo ladnie podkrecil google, ma masakryczna wydajnosc itd, zobaczymy jak sie bedzie rozkrecalo nowe

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37608
Oj chyba sie zdenerwował. Widze, ze zdegradował pare osob.

alkohol przeszkadza Ci w nauce?
- rzuć szkołę !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skasowalem tamte posty bo bez sensu dyskusja sie wywiazuje..
Banan ja zawsze robilem wszystko od reki, chyba ze poprostu nie moglem zrobic tego osobiscie, to wtedy to trwało...
a inna sprawa - jak wczesniej o cos prosiles to trzeba bylo uzgadniac z reszta supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
przeczytałem wszystkie posty trochę sie zeszło. Mam tylko jedno pytanie. dzisiaj miała paść odpowiedz czy "elita" będzie wchodzić na sfd i pomagać czy będzie siedzieć na nowym forum.


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
A zdradzisz imiona pozostalych 3 wybrancow ??

edit:
Juz mam 2: Sonbaty i Michail ale kto 3??

kolejny edit:
i Wzorek



Zmieniony przez - MC Kondziu w dniu 2007-04-12 18:09:27

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470175
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium