SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
masz racje
jak post zawiera 3-4 merytoryczne wypowiedzi
i 30-40 postow o niczym (tzw. "spam")
to nie powinien byc nazywany spampostem

mea culpa i moje naduzycie pojecia


btw:

***SPAM - POST DZIAŁU DOPING - AKCJA PLAŻA 2007 - Z... 45 x mr wallace 2247 Mariusz987 18 11 IV 14:23 [mr wallace]

powrot - reaktywacja spamu ? 782 Malinowa 26 11 IV 14:14 [Malinowa]

Spameria (<>) 1074 MaTEO 61 11 IV 14:12 [Rodic]

to sa odpowiednio 2, 3 i 4 post w rubryce "tematy uzytkownika",
wiec tez mialbym prosbe - nie wprowadzaj ludzi w blad

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
czyj sklep spełni role ********** na nowym forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
spelni role czego ? bo mateo chyba wklepuje slownik pwn do wygwiazdkowania
i ciezko sie porozumiewac

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
FU, w tamtych 2 pozostalych spamach, zgadza sie byly na pewno jakies moje wypowiedzi, ale bylo ich zaledwie kilka i nie siedze w tamtych spamach na biezaco a byly to jakies sporadyczne wypowiedzi.

Poza tym ciezko w jakims temacie gdzie sie komus doradza/czy wyraza wlasna opinie narabac niewiadomo ile postow, zeby przeskawiwaly luzne tematy.

Nie przecze w spamie w dopingu jest sporo moich postow, nawet sam jeden spampost zalozylem itd, no ale 2 pozostale raczej mnie nie interesuja od zadnej strony i moj udzial w nich byl znikomy.


Jednak jakby nie bylo zwracam honor, bo po czesci masz racje a ja sie do wlasnego bledu przyznac potrafie.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to pytanie odnośnie nowego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
to nie bylo pytanie tylko delikatna aluzja co do ...
, dobra wiecej nie pisze bo nie mam interesu w opowiadaniu sie po zadnej ze stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Duzo tu roznych slow, zarzutow padlo z obu stron.

Na pewno nie bylo moim zamiarem tutaj odbieranie komus zaslug w tworzeniu forum, zaprzeczanie wkladowi jaki modowie w nie wkladali itd. Bo za ich wiedze i poswiecenie ich cenie.

Chcialbym moc po prostu miec prawo napisania tutaj wlasnego zdania, nic wiecej. Jezeli Qazar i Marian zrozumieja to, ze chodzi mi tylko i wylacznie o to i niczego innego nie oczekuje, jestem w stanie wyciagnac reke na zgode.

I to wszystko w tym temacie.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
good to hear that
eot

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
alleluja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
loot po co pisac jak nie ma sie nic do powiedzenia ?


co do wypowiedzi FU
nie
ktos rzucil haslo ze czesc uzytkownikow zalozyla wlasne forum
i zaczely sie lamenty
osob ktorym to powinno przeszkadzac najmniej
bo moga tylko zyskac


zyskac na czym??ze ktos bez wiedzy stanie sie moderatorem i bedzie robił co mu sie podoba? ze konkurencja bedzie w sklepach i ceny moga byc nizsze?ze bedzie 'burdel'gdyz wladza strzela do glowy i 'nowi'modzi wprowadza smieszne rzady i to bedzie dla nich najwazniejsz??
nie beda wprowadzali nic dla forum...a obecni<jescze modzi>chca/chcieli ulepszac forum...pilnowali porzadku w dzialach,dbali o jako-taka atmosfere,jezeli komus przeszkadzaly ceny w sklepie na sfd nikt ich nie smuszal do kupowania ...dla mnie nie bedzie lepiej jak modzi odejda..gdyz ja stawiam na wiedze ktora niezaprzecznie oni posiadaja! jezeli ktos jest na tym, forum nie tylko dla spamu<choc to wspaniala forma rozrywki> bedzie takze stawial na wiedze naszych naczelnych<elity itd>.
uwazam ze bardzo wielu osob ucierpi na tym iz wazne osobistosci beda tam a nie tutaj...
dzisiaj wpisujac słowo sport w google sfd jest na 9 miejscu ...wczoraj i prtzedwczoraj było na 8...a pamietam posty w ktorych ktos pisal ze bylo na 5 ! juz cierpi !! mimo iz jest to kwestia paru dni! exstra! ciesza sie wszscycy??

do tego zaczyna sie walka o userów! dostaje propozycje na maila jak i na gg aby przejsc na tamto forum! o forum tamtym wiem i jak bede chciala to przejde i nie potrzebuje namowy chcociazby danuthy !

to tyle ode mnie na ten temat!
a najezdzanie na evilsa i innych nie jest potrzebne
bo wydaje mi sie ze wiekszosc userow jest ciekawa co dalej bedzie??
czy na stałe sie przenosicie? itd .itp? jakie korzysci beda mieli??
czekaja na odpowiedz ktora nie zostala im dana ...wiec zamiast rozsylac maile moze odpowiecie -wtedy zdecyduja!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium