SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Salix, jakbys troche myslal wyciagnalbys nalezne wnioski Poza tym napisalem wyzej, ze to nie ja zaczalem uzywac dosc nieadekwatnych pojec do sytuacji.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
a to mamy armaty wogole...?

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
qazar mam Ci te definicje przetlumaczyc tak zebys zrozumial o co chodzi? Mysle, ze chyba jednak obaj dobrze wiemy ocb.

Dywersja to swiadome pozbawianie/oslabienie sil, niewygodnej osoby. W 2 slowach, a to juz zrobiliscie


Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 00:43:49

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dyersjajest adekwatna, bo mozna to slowo przenies na grunt nie tylko dzialan wojenych a o dywersj na forum nei masz pojecia, bo gdyby taka miala miejsce, to bys o tym wiedzial, oj i to dlugo



ech ani mateo ani sfd nie jest naszym wrogiem i nigdy nie bedzie, za duzo lat tu spedzilem i za duzy mam sentyment


Zmieniony przez - qazar w dniu 2007-04-08 00:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993


ja strzelam z tej

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteście świetnymi specjalistami nikt Wam tego nie ujmuje, ale jestem pewien że forum sobie bez Was jakoś poradzi. Przyjdą nowi.. mniej buntowniczy i kiedy stanowisko moderatora będzie płatne będą też dawać z siebie wszystko i udoskonalać swoje umiejętności i wiedzę.. Nie oszukujmy się, ale większość specjalistów wyrosła na SFD. Sonbaty został nawet głównym importerem, a Olimp z dolnej półki poszybował na górną

Zmieniony przez - MaTEO w dniu 2007-04-08 00:46:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
oczywiscie mateo ale nie wzielismy sie z komosu ani nie pojawilismy sie w 2 dni ciesze sie ze jestes pelen optymizmu


p.s dodaj tez do cech nowych modow naiwni wiesz co nas pchnelo do tego czynu, napewno nie kasa czy splendor...

Zmieniony przez - qazar w dniu 2007-04-08 00:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Sentyment od ktorego chcesz sie definitywnie odciac? Sorry, ale pojecia ktorych uzywasz ja rozumiem zupelnie inaczej niz Ty. Ale odpuszcze, bo nie ma sensu klocenie sie o slowka..

Szkoda tylko, ze nie dalo sie jakos dogadac i robicie teraz konkurencje forum, ktore jak sam napisales.. tworzyles wraz z kolegami przez tyle lat.
Innym pewnie nie zalezy, bo dacie im podpis, jakas funkcje czy jeszcze cos, ale ja jestem osoba ktora sie przywiazuje dlatego nie podoba mi sie ten rozlam i troche nerwowo reaguje.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
aby nas zroumiec musial bys znac geneze problemu, drugie dno forum oraz pewne jego tajemne sprawki

walczym o cos lepszego dla nas i dla was.


Jesli kochasz dziewczyne i jestes z nia dlugo ale ona cie zawiodla<n-ty raz> to czy mimo uczucia,przywiazania,itp. zostajesz czy mwoisz good baj przemysl to wysnuj wlasne wnioski.A i chyba cos powaznego zmusilo nas do tego kroku, skoro "kochalismy sfd"?

Zmieniony przez - qazar w dniu 2007-04-08 00:56:53
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojdan za pkt 1 regulaminu
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium