SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 524
Mam prośbę :
Weście się lejcie

A tak na serio to moje zdanie jest takie:
Jeżeli wyszedł spór na lini elita - Mateo. Ok. Niech będzie nowe forum i koniec. To jest najlepsze rozwiązanie.

A co do obu forów to sfd od strony technicznej jest lepsze (przynajmniej narazie - podomiesz się zmieni), lecz ****%%^$$^@^$.pl jest bardziej przyjazne. Wole tam pisać bo odpowiedź są bardziej przyjazne..

THX za wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
nie proadzimy czarnego PR ani dywersji w stosunku do sfd ale pokazujemy swoje nie zadowolenie.

Zabawne jest to w sytuacji, gdy pare minut wczesniej wypowiadales sie o definitywnym odcieciu od sfd "skalpelem"

I pamietaj robiac cos, musisz liczyc sie takze z krytyka. A mi po prostu jest szkoda sfd bo lubie to miejsce.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
a co ma odcinanie sie od sfd do neatywnego PR ? mylisz pojecia i nie wiesz co mowisz, a na sile nikt nikogo nie ciagnie, kazdy siedzi tam gdzie mu wygodnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Dobra niewazne, bo znow musialbym sie troche rozpisac..

No ale jak napisalem, wczesniej odnioslem sie do dywersji, ktora przeprowadziliscie I to chyba Ty nie zdajesz sobie sprawy jakimi pojeciami operujesz.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 00:35:50

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dywersja ? mhmm ja bym tego tak nie nazwal, bo ani sfd ne jestnaszym wrogiem ani tez nie prowadzimyworgic dzialn zaczepnych na jego terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
No to cytacik bedzie.

Dywersja – niszczące działanie wojenne na zapleczu, element z arsenału walki mający na celu odwrócenie uwagi przeciwnika. Działanie z ukrycia w celu podkopania obronności lub gospodarki nieprzyjaciela w czasie wojny czy też wrogiego państwa w czasie pokoju. Dezorganizacja sił przeciwnika, polegająca na niszczeniu lub uszkadzaniu sił zbrojnych wroga.

I teraz wyciagnij wnioski, czy oby na pewno w jakims stopniu nie poczyniliscie dywersji, ktorej sie wypierales

Akurat dywersja to pojecie wojenne, no ale nie ja go uzylem, a Ty.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 00:39:13

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
loo kurva


wojna!!!

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Kto pierwszy wystrzeli z armaty ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
absolutnie, nie bo zalatwic sfd to dla nas parenascie minut roboty i po ptokach, ale nikt ani nie jest szuja ani niewdziecznikiem, jesli odejdziemy stad to tylko i wylacznie z fasonem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium