SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
"zniż się do jego poziomu, inaczej go nie zrozumiesz"

ciekawą dyskusje ?

to choć porozmawiamy o jakimś ciekawym temacie związanym z treningiem.
bo jak na razie tylko mnie obrażasz a czytałem wiele twoich postów w treningu w których plotłeś bzdury i prosiłeś o pomoc

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-04-08 09:18:04

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Emocje to dobry znak.
Mateo też spokojny nie jest, o też znak ze coś chyba jest na rzeczy .
co damy userom?

forum idzie piąty dzień dzisiaj.
pytam się: jakim userom?
na razie jest ich niewiele ponad stu wiec spokojnie.
ale jakbys poczytał forum, pomysły i realizację to zobaczyłbyś ile zyska user w sprawnej organizacji.


zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
wiele twoich postów w treningu

Ogarnij sie czlowieku W treningu pisalem ze 2 razy,tylko odnosnie wlasnych treningow. I nie bardzo wiem gdzie tam plotlem jakies glupoty, jak wkleilem tylko swoje pomysly na plan treningowy, przy czym od razu zaznaczylem, ze jeden z nich jest takim moim pomyslem na wzor HST (i nikt nie odpowiedzial w treningu, a dopiero w AD)
Natomiast do 2 dostalem drobne sugestie od ludzi stamtad i wspolnie stworzylismy bardzo dobry plan imo. Wiec czlowieku o czym ty ******lisz? Akurat w treningu w ogole sie nie wypowiadam, perfidny klamca.

Kocham ludzi z mania, ktorzy szykuaja zaczepki a pozniej udaja pokrzywdzonych, ze sa biedni, obrazani itd. Nie ja tobie zaczalem zarzucac, ze lizesz dupe komus w sytuacji, gdy wyrazasz wlasna opinie.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Ty sie 'ogarnij' bo widze ze wszystkie rozumy pozjadales kolezko
i ochłoń przez swieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wejź się człowieku uspokój.
wypij melise.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
"usiądź, zjedz mandarynkę"
musiałem

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu zablokowałeś Evilsa Banan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
koorwa co sie tutaj dzieje

czy na tym forum obecni moderatorzy juz nie bedą sie udzielac czy będą nadal tylko za na obu forach ??

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Banan, zalosne jest to ze mimo wszystko jako mod sfd, banujesz mnie w sytuacji gdy sie tylko bronie, bo koles ewidentnie klamie zeby mnie osmieszyc, nie napisalem ani jednego postu w treningu poza tematami, ktore sam zalozylem bylo ich 2 na jeden nikt nie odpowiedzial w 2 w milej amtosferze zrobilismy dobry plan treningowy. Natomiast on od tak sobie zmysla, ze ja jakies glupoty w treningu wypisuje, pokazcie mi jeden taki post chociaz albo oczekuje przeprosin za klamstwa.

Poza tym ja do niego zadnych prywatnych uwag jako pierwszy nie zaczalem pisac.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Mietas, sorry ale miejsce ktore polubilem jest teraz niszczone na korzysc innego, wiem ze macie takie prawo itd do tworzenia wlasnych rzeczy, ale nie dziw sie mi, ze jestem ta sytuacja zdegustowany. Zaczalbym sie zastanawiac nad soba, ze moze cos ze mna jest nie tak.. ale niestety osob co mysla podobnie do mnie jest co najmniej kilka z tego co zauwazylem, bo z paroma mialem okazje pogadac.

Poszlo to juz do Ciebie chyba przez powiadomke, ale uwazam ze i inni powinni wiedziec skad takie moje zachowanie jest a nie inne.

I niech nikt moich slow nie traktuje zbyt osobiscie, poniewaz chodzi mi tylko o jedno, nie podoba mi sie ten rozlam i wolalbym aby wszystko bylo po staremu. Wiem, ze robicie co chcecie, ale wydaje mi sie, ze powinniscie brac pod uwage glosy zadowolenia jak i niezadowolenia.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 10:26:03

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium