SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Tak, ale kosztem starego

Dobra jakoze sa Swieta, proponuje zostawic to na razie.. mam nadzieje, ze wyniknie z tego cos dobrego a nie jedynie rozrzut uzytkownikow po 2 forach.

Pozdro!

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 10:37:27

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
stare jakos bardziej nas wypycha niz zostawia, wiec widocznie nie jestesmy mu potrzebni....
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
przeprosin? heh
wez pozcytaj lepiej co wypisujesz i w jakim tonie to robisz do mietkiego na przyklad, troche szacunku by sie przydalo

ale jak widze Mateo jest nagle bardzo aktywny na forum
wiec zostaje jak jest - ostatni Twoj post na poprzedniej stronie mi sie podoba, wiec zostawiam dyskusje

nie zamierzam marnowac czasu na jalowa rozmowe w niedzielny poranek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Jak bylibyscie faktycznie nie potrzebni, to chyba nie produkowalbym sie tyle? Nie pisze przeciez tego wszystkiego po to (jak tu niektorzy sugeruja zeby cos zyskac dla siebie ) a z tego powodu, ze jest mi szkoda.. i jestem zly, ze odchodzicie i powtorza sie rozne rozlamy. Chociaz mam nadzieje, ze jednak mimo wszystko zostaniecie na sfd i jakos sie to wszystko da pogodzic. Chociaz na chwile obecna ciezko mi to sobie wyobrazic.

Banan powiedz mi za kogo Ty sie uwazasz? Albo swoich kumpli? Co uwazasz, ze jak juz koles ma mod'a u Ciebie na forum to sobie moze wydziwiac jakies bzdury o mnie a ja na to nie bede reagowal bo ty jestes mod'em i mi nie wolno sie odezwac. Zejdz na ziemie.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 10:45:35

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ty 1szy wysnułeś ze piszę głupoty i jestem wiernym pieskiem.

ja nie przeproszę.
bo nie obrazilem cie.

skaczesz za wysoko, wejz zluzuj bo itak niczego nie osiagniesz.
ja pisze wszystko z usmiechem na twarzy zawsze i nie atakuje nikogo.
ty napisales klamstwa na moj temat, ja robie visa vi.

jestem do ciebie nastawiony tak samo jak ty do mnie.

ja moge potwierdzic swoje posty wszystkie dokumentacja i argumentacja z pewnego źródła.
nie tylko z polski

dobra odpadam z tego postu.

bywaj zdrow.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-04-08 10:49:48

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
ty 1szy wysnułeś ze piszę głupoty i jestem wiernym pieskiem.

Widac, ze klamstwo Ci weszlo w krew, przeczytaj swoj wczesniejszy post wobec tego i zobacz co mi w nim zarzucales Cos krotka masz pamiec.

Hint: nie przychlebiaj sie tak mateo bo itak nie dostaniesz statusu na forum bo nie masz wystarczającej wiedzy.

I kto tu komu pierwszy zaczal zarzucac rozne rzeczy?

Mietkiego lubie i darze go szacunkiem, wczoraj moze mnie troche ponioslo ale mysle, ze Mietki sie nie obrazil bo sam lubi ostro popisac, a ja go przeciez nie obrazalem.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 10:52:39

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983


komedia, z elementem dramatu

jak na pt bedzie taki skin jak sfd to bedzie za***oza

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium