SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Marian, powiedz otwarcie co mi zarzucasz a nie gdzies po katach sie kryjesz i pewnie oczerniasz mnie bezpodstawnie.

Nie pisze tu nigdy o rzeczach niewaznych, zawsze wyrazam wlasne zdanie nikogo przy tym nie obrazajac, od tego jest ten dzial. Wiec niech nikt mi spamu nie zarzuca, bo o rzeczach dotyczacych forum rozmawiam tylko tu.

Dajesz mi bana, bo jestem dla Ciebie niewygodny? Bo wymagam od Ciebie, zebys szanowal userow i liczyl sie z ich zdaniem. W tym momencie pokazujesz swoje naganne zachowanie.

Tyle ode mnie..

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
przeczytalem kilka poczatkowych i koncowych stron i do głowy przychodzi mi tylko jedno :

niektorzy zamiast się klucic powinni iść leczyć się z anoreksji i sogi do galerii odbijać .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
niektorzy zamiast się klucic powinni iść leczyć się z anoreksji i sogi do galerii odbijać
dlaczego tak twierdzisz

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
To bylo do mnie. Ale spoko szanuje jego zdanie.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
co ma anoreksja i dział galeria do drugiego forum ...wszsytkich wypowiedzi w tym temacie, do dazenia zeby userzy byli szanowani,itd.itp?
moze jednak przeczytaj i srodkowe strony zanim wypowiesz sie na temat..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Sie uparli na anoreksje.. Wole robic powoli dobrej jakosci mase i przy tym zachowac szybkosc i dobra kondycje niz sie zapasc jak cielak, poza tym ogromny wplyw na to jak sie wyglada, ma budowa kosci i genetyka.

A Koniu pokazal juz pare razy, ze lubi byc wysmiewany i jak nim ludzie pomiataja. Coz fetysz jak fetysz, kazdy jakis ma.

Ale nie chce mi sie schodzic z watku glownego..

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Koniu pewnie nalezy do tych ktorzy mysla ze jak ktos ma mniej w lapie to jest gorszy. Uwielbiam takich jak on. Zawsze maja najwiecej do powiedzenia. Z mojej strony koniec.

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
co do zbanowania evilsa za nic to przekopiuje to co napisalem w spamie: "oni juz urzadzja sobie samowolke bo itak teraz maja w dupie SFD, przeciez maja swoje forum"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium