SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan dlaczego kasujesz wypowiedzi użytkowników, którym nie podoba się Wasz projekt? Prywata? Nieładnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
MaTEO masz szatanska liczba sogow

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo jestem diabelsko w****iony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
reklamujcie sie gdzie indzie"
gdzie ja sie niby reklamuje? znajdz mi post jakis - bo zaczynasz wypisywac nieprawde
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
gdzie ja sie niby reklamuje? znajdz mi post jakis - bo zaczynasz wypisywac nieprawde
Moja wypowiedz byla docelowo adresowana do ludzi tworzacych i promujacych tamte forum a nie Ciebie.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Szkoda, ze forum ktore bylo tworzone tyle lat teraz staje w obliczu takich problemow, martwi mnie to jako user'a strasznie bo sie przywiazalem do tego miejsca. I mam nadzieje, ze wszystko sie jeszcze jakos wyprostuje i po buncie wszystko wroci wzglednie do normy

Nie odbieraj moich slow jako jakichs atakow Banan, mowie po prostu szczerze o sprawach, ktore mi sie nie podobaja.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Usunięty przez MaTEO za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
elvis widze ze ******lisz nie majac pojecia, na forum innym niz sfd sa wszyscy ktorzy pozostali ze starej elity plus nowy narybek zielonych i czerwonych, looknij sobie w profil i zobacz ile tam osob jest, poprostu glowni modowie wszystkich dzialow, nie wiezysz ? wystarczy looknac na zakladke mod

mamy wszystko wsparcie,finanse,ludzi ktorzy wlozyli w sfd kupe serca i wiedzy i jesli idzie o sprawe sfd nie ma statecznej decyzji jak to bedzie wygladac, nie proadzimy czarnego PR ani dywersji w stosunku do sfd ale pokazujemy swoje nie zadowolenie.

A co do kasy czy zamilowania to naprawde glowno wiesz o tym bo nawet nie poswieciles procenta czasu swojego sfd w prowaniu np. domnie , wystarczy zobaczyc na ilosc artow oraz liczbe wypowiedzi to mowi samo za siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium