SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Poza tym paru waszych "znawcow" z supli tez musialem uswiadamiac, ze krealkalyn to nic innego jak mono z soda. Wiec osobiscie wole sobie popisac o rzeczach ktore mi sie nie podobaja, niz rozpisywac malolatom cykle z krety albo mety.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 01:54:21

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
W przeciwienstwie do Ciebie za takiego sie nie uwazam i to nas rozni

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Oby bylo warto Qazar, oby bylo warto.. bo niszczycie cos co tyle lat razem tworzyliscie, pamietaj o tym

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
fof ale wy sie znacie na tym wszystkim


ale czy niszcza czy nie to chyba ich sprawa jak to tworzyli ?

czy im zabronisz ?

nie przychlebiaj sie tak mateo bo itak nie dostaniesz statusu na forum bo nie masz wystarczającej wiedzy.

tak w ogol to fof

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-04-08 08:42:06

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
W przeciwienstwie do Ciebie nie interesuja mnie zadne statusy Bo jak widac za mod'a zyskali wiernego pieska.

Dostales u nich cos, czego tu sie jakos nie mogles dorobic, mimo plecenia w kazdym temacie glupot, ze az glowa boli.. chociazby nawet w adm
Pamietam te sytuacje co poodswiezales mase tematow, aby tylko popisac, dno.

Btw nie wypowiadaj sie o mojej wiedzy, bo ja twojej nie komentuje, nie znajac Cie za dobrze. No ale na pewno nie jestes jedna z osob, dla ktorych mogliby stad poochodzic ludzie

Pozdro i Wesolych Swiat..

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 08:52:21

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no widzisz !

super !

jestes gość !

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Sluchaj nie masz nic sensownego do powiedzenia to idz sie przejdz i tyle, bo zmuszasz mnie do zagladania tutaj i czytania jakichs bzdur, gdy ja licze na jakas chociaby troche ciekawa dyskusje, a nie gowniarskie docinki

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium