SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przesilenie wiosenne

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Dobra takie gadki to z gory sobie mozesz darowac, ze bedzie pieknie i uroczo w nowej IV RP. Jedziemy z konkretami.. masz szanse mnie przekonac do swoich racji, ale nie bajki a prosto z mostu i na temat.

O co walczysz dla userow, co ma sie zmienic na lepsze? O co walczysz dla siebie?


Pozwole sobie jeszcze zacytowac Typer'a mam nadzieje, ze w******lu nie bedzie

Za dlugo juz siedze w tym sporcie zebym sie nagle wzruszyl i pobiegl,bo TO DLA LUDZI i wogole MY dobrze chcemy,a Mateo w****a wali.

Zgadzam sie z nim, bo nie rozumiem czego chcecie dokonac (konkretne rzeczy), a przyswiecaja wam hasla... z wyborow do rzadu


Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 01:05:18

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ok zobacz na pewne forum i zmainy jakie zostaly dokonane w ciagu 3 dni to wiecej zmian niz zostalo dokonane w ciagu 2 lat na sfd, przedewszystkim narzedzi do pracy modow i boldow a takze wporwadzanie naszych pomyslow, ktore gdyby zostaly wporwadzone na sfd to nie bylibysmy na 5 miejscu w google jeli idzie o sport tylko 1

Nie mowie tu o gratyfikacji finasowej <chodz i ta tu wystepowala>, ba nikt nawet slowa dziekuje nie powiedzial wilu osoba, ktorych praca byla olbrzymia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Prosilem bajki a nie konkretny ? czy na odwrot. Jakie korzysci beda plynela dla userow (zmiany na waszym forum? sorry bawicie sie gotowym szablonem, ktory ktos stworzyl i jedziecie z gotowego, wiec what the f***?!)

Powiedz mi o rzeczach, ktorch potencjalnemu uzytkownikowi brakowalo na sfd a tam nie bedzie brakowalo. Powiedz mi jaki jest sens kopiowac wszystko stad tam i udawac, ze sie tworzy cos nowego? Itd itd..

Btw na sfd w ostatnim czasie wlasnie sporo zmian bylo. Jedne lepsze drugie gorsze. Ale ogolnie mi tu niczego nie brakowalo, byli ludzie ktorzy posiadali wiedze, moglem z niej korzystac i o to w tym chodzi. A nie jakies cuda i cudenka.
Wasze forum jest nieprzejrzyste, robione w bardzo kolorowy (odbajerowany) sposob, typowy dla gotowych szablonow, to nie jest dobra baza do tworzenia czegos na miare sfd, nie mowiac juz, ze chcecie to hostowac u kogos za kase a nie na wlasnym sprzecie.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 01:16:17

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ni nie kopiujemy, bo wszystko cojest tu jest w wiekszosci jest nasze<posty,wypowiedzi> nie mozna kopiowac czegos co juz ise samemu zrobilo

nie udaj ze forum chodzi super szybo,nie zawodnie,nie jest przestarzale i nie wiele sie rozwja bo dobrze wiemy obaj ze jest iaczej, a kto jest hamulcem tym dzialan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Burzycie cos, czego budowa trwala lata.. nie majac moim zdaniem podstaw do tworzenia czegos lepszego, a taka idea wam przyswieca. I to jest moje zdanie, ktore bys probowal zmienic i ukazac mi Twoja wizje gdyby Ci zalezalo faktycznie na userach a nie czarowal jakimis funkcjami dla modow, zeby sobie nicki mogli zmieniac, albo podpisy.

Qazar sluchaj albo rozmawiamy normalnie albo nie rozmawiamy w ogole, bo ja sie o cos pytam a dostaje wymijajace odpowiedzi.
Co proponujesz zwyklemu userowi, co zyska.. co zyskacie wy, co sie zmieni na lepsze, jakie perspektywy rozwoju widzicie, jakie macie nowe pomysly? Co nowego chcecie stworzyc?
Pytan jest wiele, gorzej z odpowiedziami.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-08 01:20:49

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
ni nie kopiujemy, bo wszystko cojest tu jest w wiekszosci jest nasze<posty,wypowiedzi> nie mozna kopiowac czegos co juz ise samemu zrobilo
Chodzi o to, ze przerzucisz wszystko stad tam, a niby przsywieca Ci idea tworzenia wszystkiego od podstaw lepiej.

Takze wiedza bedzie ta sama, moze troche kosmetyki no i inne przywileje dla was, wiec skonczymy ******lic i powiedz otwarcie, ze nie chesz juz robic dla kogos a dla siebie. Oczekiwalem szczerosci, nie uzyskalem jej, szkoda.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ech widze ze albo pisze po chinsku albo nie czytasz ze zrosumieniem i starasz sie na sile szukac jakis chaczykow .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Czego nie dal nam /zwyklym userom/ Mateo co dacie nam Wy? Forum zrobione na czyims szablonie, czyims serwerze z przekopiowana i ladnie oprawiona /powiedzmy bo dla mnie liczy sie przejrzystosc/ wiedze z SFD, podziekuje serdecznie w takim wypadku.

No ale w dalszym ciagu, czekam az mnie czyms zaskoczysz Nawet dzial w dzial kopiujecie.. najbardziej mnie rozsmieszyl dzial Doping - zdjecia, ktory tez mam tam powstac, do obecnego powrzucalem troche wlasnych fotek, ktore kiedys mialem tam okazje porobic, ciekawe czy tez bez pytania je sobie pozabieracie?

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
skin sfd jest o wiele lepszy, przejrzysty i czytelny, równeiż dlatego ze się do niego przyzwyczailiście.


co zyska user?

głównie nas.
wystarczy.


zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban konto ::: KokoWKS :::

Następny temat

prosze o usuniecie mojego konta

WHEY premium